Dokonalé a krásné nehty? Žádný problém!

Určitě nejste sama, kdo patří mezi ženy, které sní o dokonale upravených rukou, které by jim vydržely déle než dva dny, kdy umyjí nádobí a nachystají dva obědy. Klasická manikůra využívající vlastní nehty a spočívající jen v jejich vytvarování a následném upravení lakem podle barevných a estetických představ ženy nemá žel bohu příliš dlouhou trvanlivost a chodit tedy za touto manikůrou do salonu se prostě nevyplatí, nehlede na to, že na časté návštěvy nemá naprostá většina z nás čas.
Řešením ale mohou být umělé nehty. Velice oblíbené jsou ty gelové. Pokud se podíváte na fotky gelových nehtů, zjistíte, že je lze vymodelovat do nejrůznějších tvarů a pomalovat nepřeberným množstvím vzorů. Možnost jsou omezeny jen vaší fantazií a pak možná také šikovností manikérky. Tento faktor ale odpadne, pokud si domů pořídíte vlastní vybavení, s kterým si nehtíky zvládnete vytvořit sama.

Kromě samotné modeláže tvaru si pak můžete vyhrát také s mnoha typy zdobení. Ke zdobení nehtů se využívají samozřejmě různě barvené laky, ale také glitry a další dekorační drobnosti. Ti opravdu šikovní zvládnou vytvořit i plastické dekorace na nehtech jen s pomocí tvarovacího gelu.

Na nehty se malují nejrůznější obrázky, ať už podle šablon, nebo si ty odvážnější mohou zkusit troufnout namalovat něco od oka. Výsledek je hodně trvanlivý, protože nehty vám jsou schopny vydržet až měsíc, ale záleží pochopitelně na tom, jak rychle vám odrůstají vaše vlastní nehty. Pak je potřeba po této době gelové nehty obnovovat a tvarovat. Gelové nehty také vyžadují svou péči. Neměli byste je například na dlouhou dobu namáčet, takže nádobí umývejte raději kvapem. Stejně tak následnou nehtovou modeláž a úpravu tvaru hotových nehtů provádějte pomocí pilníku, na nůžky nebo kleštičky zapomeňte. S výsledkem ale budete velice spokojená, jen je třeba počítat s tím, že pod umělými nehty ty vaše trpí a až si budete gelovky sundávat, raději počítejte s nevzhledným profilem vašim nehtů.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Kolik je 3 + 4 ?
Please leave these two fields as-is: