Proč nakupujeme online

V dnešní době, kdy se většina z nás pohybuje mezi zaměstnáním, nutnými nákupy, úřady, péčí o domácnost, rodinu, děti a auto, nezbývá příliš mnoho času pečlivě vybírat dárky svým blízkým, když nadejde čas jejich narozenin, svátků nebo když přijdou Vánoce. Ačkoli bychom velice rády nakupovaly netradiční dárky , které dotyčného překvapí, vyloudí mu úsměv na rtech a také mu budou přínosné, ne vždy se nám to podaří. Řešením narychlo nakupovaných dárků, které se nakonec mnohdy vrátí zpět do obchodu kvůli nevyhovující míře nebo přebytečnosti v domácnosti je buď kupovat zajímavé věci během celého roku a následně z nich vybírat pro vaše blízké, co se komu aktuálně hodí, nebo se smířit s tím, že obchody prostě projít nestihnete, a zabrouzdat proto raději po internetu.

Koupit dárek k narozeninám partnerovi, dětem, rodičům nebo kamarádce na internetu se ukáže ve většině případů jako dobrý nápad. Máte totiž možnost najít si dostatek informací, recenze, rady jiných uživatelů a na jejich základě vybrat ten nejvhodnější dar. Jakmile odešlete a zaplatíte objednávku, spadne z vás velké břemeno, protože si uvědomíte, že už se nemusíte o nic starat. Dárek vám až do domu, takže snad maximálně, aby ho nevyzvedl od pošťáka jiný člen rodiny, pro kterého je určen. Nebo v případě, že vás zrovna doma nezastihnou, zaběhnete na poštu, kde balík vyzvednete. Máte to koneckonců po cestě, když musíte zaplatit inkaso.

Nakupování přes internet je poslední dobou opravdu čím dál více rozšířené a není to vůbec překvapivé. Nahrává tomu právě dnešní uspěchaná doba. V obchodech jsou mnohdy nekompetentní prodejci, kteří vám stejně nejsou schopni poradit a snaží se jen za každou cenu prodat. Kdežto v diskuzích běžných smrtelníků, kteří mají s produktem své zkušenosti, najdete nezabalenou pravdu. Až pak budete kupovat novou stereo sestavu jako dárek pro muže k Vánocům nebo narozeninám, uděláte si jednoznačný názor o kvalitě, přednostech a nedostatcích té které sestavy. O nižší ceně na internetu už asi ani není potřeba se zmiňovat.

3 Responses to Proč nakupujeme online

  1. Online nákupy jsou návykové, hlavně když eshop má doručení druhý den. A ty eshopy co mají doručení zdarma, tak to jsou moji miláčci!

  2. Mám to obdobně.Bydlím na konci světa do nejbližšího města je to 20km. nakupama přes internet řeším vše kromě jídla.

  3. já jsem celé dny v práci, nemám čas chodit po obchodech. Navíc bydlím 25 km od města a do obchodů musím dojíždět, nerad nakupuji a lidi mě znervózňují. Nedokáži si ani vybrat, porovnat zboží. Raději hned něco koupím abych to měl za sebou. Proto nákupy po internetu mi vyhovují :) můžu porovnat zboží, v klidu si vybrat a ještě mi to dovezou až domů :) Naučil jsem tak nakupovat i manželku a nemůžeme si to vynachválit. Teď jsme rekonstruovali obývací pokoj a přes internet jsme si koupili krásnou a pohodlnou sedačku.Neměnil bych :) Také zkuste nakupovat přes internet, přesvědčíte se, že je to výhodnější!!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Kolik je 9 + 7 ?
Please leave these two fields as-is: