Bez obav na cestách: zdravotnický průvodce v mobilu

Na prázdninových cestách již nemusíte být nervozní, obávat se, kde najdete lékaře, kdyby se něco nemilého přihodilo. Společnost Mediatel spustila aplikaci Zdravotnický průvodce. Poslouží
vždy, ať  hledáte ve svém okolí non-stop lékárnu, pohotovost, nebo veterináře pro  vašeho mazlíčka. Vybírat můžete z více než 6000 lékařů, pohotovostí, zubařů  a veterinářů.

Zdravotnický průvodce vám spolehlivě vyhledá lékaře nejen ve vybrané  lokalitě, ale i ve vašem nejbližším okolí na základě vaší aktuální polohy.  Ať už hledáte zubaře pro sebe, zdravotnickou péči pro vašeho čtyřnohého  přítele, nebo jen non-stop lékárnu, kde si můžete koupit něco na snížení  vysoké teploty, Zdravotnický průvodce má pro vás řešení.

„Zdravotnický průvodce je další ze série aplikací pro mobilní zařízení  poskytovaných společností Mediatel. V této oblasti se i nadále zaměřujeme  na vývoj služeb, které budou pomáhat řešit potřeby lidí v terénu, “ říká Luboš  Čipera, výkonný ředitel pro Marketing a Produkty. Aplikace je k dispozici i pro Slovensko, takže i k východním sousedům můžete vyrazit na dovolenou bez obav.

One Response to Bez obav na cestách: zdravotnický průvodce v mobilu

  1. Dobrý den,
    kdo chce být na cestách v úplném bezpečí, může využít akci od VZP, která do konce roku proplácí voucher na očkování proti hepatitidě A + B ve výši 1300,-. Je nutné koupit 3 očkovací dávky a 2 aplikovat do konce roku.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Kolik je 6 + 3 ?
Please leave these two fields as-is: