Z nudy vyvede soutěž Kudy z nudy

Velká letní soutěž „Ceny Kudy z nudy 2012″  je v plném proudu. Její čtvrtý ročník, který 1. července vyhlásila agentura  CzechTourism, provozovatel oblíbeného portálu s tuzemskými turistickými  nabídkami www.kudyznudy.cz, má na svém kontě už 10 000 hlasů.

Vybírejte

Veřejnost může z celkem 170 nominovaných turistických aktivit vybírat tu  nejlepší až do 30. září 2012. Stačí kliknout na soutěžní banner na  stránkách www.kudyznudy.cz a vyplnit interaktivní hlasovací formulář.

Aktivity jsou pro přehlednost rozděleny do tří kategorií: tradiční turistický cíl, novinka turistické sezóny a originální podnikatelský počin.  Každý uživatel může rozdělit mezi své favority celkem 20 hlasů. Všichni  účastníci se navíc dostávají do slosování a na výherce čekají každý týden  atraktivní ceny.

Nabídka nominovaných aktivit velmi dobře odráží možnosti trávení volného  času v České republice – o přízeň hlasujících se tak ucházejí například  zoologické zahrady, skialpinistická centra, rekonstruované hrady a zámky,  wellness centra, netradiční muzea, ale také podzemní štoly, biofarmy,  katakomby nebo třeba tvarůžková cukrárna.

Soutěž má podpořit domácího cestovní ruch a  přiblížit turisticky zajímavá místa a novinky sezóny turistům.

Vítězem  minulého ročníku se stalo Skalní město Adršpach, těsně jej následovala  nejhezčí vyhlídka na České Švýcarsko „Belvedér“ a jako třetí skončil hrad  Karlštejn – se svým programem „za mistrem Theodorikem i Otcem vlasti“.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Kolik je 11 + 9 ?
Please leave these two fields as-is: