Kosmetika s péčí o vás i přírodu

Moderní kosmetický průmysl sází na nejmodernější technologie, neotřelé kombinace všemožných výtažků a v reklamách slibuje téměř zázraky. Ovšem krása spočívá v jednoduchosti pocházející z přírody. Nejen ženy to vědí, a tak se čím dál větší oblibě těší přírodní kosmetika.

Tradiční ingredience bez množství umělých přídavků vyhovují všem, kdo upřednostňují přírodní složení přípravků. Vybrané produkty prochází certifikačním procesem pro biokosmetiku. Pro jejich výrobu se tedy používají ekologické produkty. Přírodní kosmetiku ocení lidé s citlivou pokožkou i alergici. Používáním přírodních produktů nezatěžují své tělo dalšími chemikáliemi.

Mýdla z toho nejlepšího

Mezi produkty přírodní kosmetiky jsou zastoupeny jak výrobky pro péči o tělo, vlasy nebo pleť, tak třeba zubní pasty či dětská kosmetika. Nechybí ani deodoranty nebo vůně do interiéru na přírodní bázi.

Ke klasice v přírodní kosmetice patří tradičně mýdla. Na rozdíl od běžných mýdel v nich nenajdete žádné stopy po ropě nebo živočišné tuky. Přírodní mýdla se vyrábí jen z rostlinných složek. Příznivě působí na pokožku i nehty, neboť jsou obohacena například o esenciální éterické oleje a další prvky s povzbuzujícími účinky.

Ekologická drogerie chrání vodní svět

Stejné principy jako při produkci přírodních mýdel jsou dodržovány při výrobě ekologické drogerie. Tedy žádná ropa. Přírodní složky se navíc snadno rozkládají a odbourávají, což má pozitivní vliv na kvalitu povrchových vod. Přitom se ekologická drogerie může pochlubit srovnatelnou účinností při praní nebo mytí nádobí.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Kolik je 14 + 15 ?
Please leave these two fields as-is: