Koncentrovaný luxus tichomořských ostrovů v kosmetice Pure Fiji

Ocitněte se na tichomořských ostrovech přímo ve své koupelně. Stačí okamžik a prožijete pocit, jaký může přinést snad jen vysněná dovolená. S přírodní kosmetikou Pure Fiji si užijete ten pravý luxus.

Tělovou kosmetiku původem přímo z ostrovů v Tichomoří by jistě neodmítla ani krásná a věčná královna Kleopatra. Hýčkejte se stejně, jako byla hýčkána ona. Místo rukou otrokyň, jimiž byla rozmazlována egyptská panovnice před naším letopočtem, mají ženy v 21. století k dispozici účinnější prostředky pro udržení svěží krásy. Je zde profesionální kosmetika pro každodenní použití.

Z čisté přírody bez chemie

Rostliny, z nichž se vyrábí přírodní kosmetika značky Pure Fiji, jsou pěstovány ve volné přírodě. Blahodárné vlastnosti produktů, které jsou již dány působením těch nejpřirozenějších vlivů, navíc umocňuje způsob zpracování. Při výrobě se nepoužívají žádné chemické příměsi. A především, kosmetické výrobky Pure Fiji nádherně voní. Aplikováním přípravků péče o tělo bude vaše pokožka neobvykle jemná, hladká, hebká a svěží.

Je třeba však zákazníky upozornit, že používáním luxusní kosmetiky z Tichomoří si mohou vypěstovat závislost. Už nebudete nikdy chtít značku Pure Fiji vyměnit za obyčejné přípravky z drogerie. Na stránky Alza.cz se totiž k nákupům této přírodní kosmetiky zákazníci stále vrací a jejich řady neřídnou. Sprchové gely, masážní koupelové oleje, peelingy, obličejová a tělová másla, hydratační tělové spreje nebo mléka do koupele s neobvyklými složkami patří také k tradičním dárkům, které potěší každou ženu.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Kolik je 7 + 15 ?
Please leave these two fields as-is: