Barvy pro letošní léto: cyklámen, tyrkys, stříbro ale i pastely

Barevná škála potěší všechny milovníky nejrůznějších pastelových tónů. Léto bude hýřit růžovou, cyklámen, oranžovou, žlutou, rudou, lesklou i zářivě fialovou či svěží tyrkysovou. Na společenských šatech není výjimečná zlatá ani stříbrná. Ti, kteří upřednostňují tlumené barvy, ocení modely bílé, černé, šedé a velmi žádané temně modré.

Vzory pro váš šatník

Vzorům vládnou již zmíněné květiny a plody, které vídáme na zeleninových trzích. Často se objevují i indiánské motivy – včetně zdobení třásněmi. Oblíbené jsou i geometrické vzory ve spojení s minimalistickými střihy a šátkové vzory.

Velmi často zdobí společenské šaty aplikace látkových květin. Elegantní koktejlky jsou posázené flitry a perlami. Časté jsou aplikace pásků a korálků. Sportovnější modely zdobí perfektně propracované švy a výrazné zipy. Kolekce Maison Martin Margiela pracovala dokonce i s viditelným umístěným suchých zipů.

 Hledali jste:
barva cyklamen (10)

One Response to Barvy pro letošní léto: cyklámen, tyrkys, stříbro ale i pastely

  1. Ponuka šperkov na sezónu jar / leto 2013 postupne na webe:
    http://www.veneo.cz/c/nove-v-nabidce

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Kolik je 11 + 6 ?
Please leave these two fields as-is: