Zájezd do paříže

Stále hledáte správný zájezd do Paříže a nechcete vidět pouze Eiffelovu věž? Chcete poznat i další zajímavé památky v Paříži a užít si francouzskou pohodu, s francouzskou kuchyní a kulturou? Poznejte zájezdy s naší cestovní kanceláří Redok Travel. Po návratu domů oslníte své příbuzné a kamarády svými fotografiemi, co jste pořídili, suvenýry co jste nakoupili, a mnoho dalších zážitků co byste na obyčejné dovolené nezažili.

Tipy na zájezd do Paříže

Pro Vaši inspiraci Vás seznámíme s několika zájezdy do Paříže z naší nabídky – Poznejte romantickou Paříž a zámek Versailles, pojeďte s námi poznat kouzlo města nad Seinou, poznejte s námi tuto metropol – římské posádkové město, město univerzitní, sídlo středověkých panovníků s ubytováním, které je zajištěno v centru Paříže mezi Montparnassem, Invalidovnou a Eifellovou věží. Paříž a zámky na Loiře – údolí, které je proslulé honosnými zámky s pozůstatky dávné královské minulosti oplývá historickými i architektonickými památkami s ubytováním v centru Paříže, zde doporučujeme včasnou rezervaci ubytování. Dále nabízíme Paříž a slavné katedrály ve Štrasburku a Remeši – navštívíme opěvovanou a romantickou Paříž s nesčetnými muzei, galeriemi a monumenty. Ubytování v centru města nám umožní kouzelné večerní procházky po centru města, posezení v kavárničkách na břehu Seiny a vstřebání pravé atmosféry celé Paříže. Hotel se opět nachází v centru Paříže – Montparnasse.

Ten pravý zájezd do Paříže si můžete vybrat na našich stránkách, kde se dozvíte podrobnější informace.

Těšíme se na společné setkání na některém z našich zájezdů! CK Redok Travel

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Kolik je 5 + 15 ?
Please leave these two fields as-is: