Darujte k Vánocům poznávací zájezd

Vánoce se kvapem blíží a vy ještě nemáte ani potuchu, jaký dárek vybrat svým nejbližším? Zvolte tři v jednom: poznání, vzrušení a zážitky, na které se vzpomíná nad fotografiemi ještě léta. Stále ještě netušíte, o co jde? Přece o vysněnou dovolenou ve formě poznávacího zájezdu.

Poznávací zájezd pod stromečkem

Dárek v podobě poukazu na poznávací zájezd pod vánočním stromečkem jistě potěší. A je to tak jednoduché. Stačí kontaktovat cestovní kancelář, kde vám rádi poskytnou potřebné informace. Takže je libo udělat radost svému muži, otci, tchánovi či plnoletému synovi? Přesně pro ně je zde například poznávací zájezd na autosalon v Ženevě. Nevíte, kam by potěšila cesta ženskou část rodiny? Romantické Benátky v době karnevalu jistě nezklamou. Oba zmíněné poznávací zájezdy nejsou dlouhé, takže jako vánoční dárek se velmi dobře hodí. Obdarovanému nepřinesou komplikace v práci v souvislosti s čerpáním dovolené.

Poznávací zájezdy i pro náročnější

Ovšem existuje pestrá nabídka poznávacích zájezdů pro náročné cestovatele. Zkuste si představit, jakou radost můžete udělat dárkovým vánočním poukazem, který umožní vyměnit studenou a pochmurnou ještě zimní Českou republiku za návštěvu tropů. Darováním poznávacího zájezdu věnujete pohádku. Neboť co jiného je návštěva indického Taj Mahalu a sloního festivalu v Jaipuru. V případě, že Vás neláká Indie, je zde ještě jeden horký tip. Kdo by se nechtěl vydat třeba k protinožcům? Pro poznávací zájezd do Austrálie je v březnu ideální počasí. Do té doby se obdarovaný stačí z příjemného šoku, který pro něj na Vánoce připravíte, vzpamatovat a vše potřebné si zařídit.

Darování poznávacího zájezdu v podobě vánočního dárkového poukazu je navíc spojeno i příjemnými slevami. Takže ještě marně hloubáte nad tím, co najdou vaši bližní pod stromečkem?

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Kolik je 15 + 14 ?
Please leave these two fields as-is: