Obdarujte ženu svého srdce spodním prádlem

Romantiky není nikdy dost. S tím vnitřně souhlasí většina žen, i když navenek se možná tváří, že upřednostňují praktické hledisko. Není tedy nic snadnějšího, jak ženu potěšit dárkem, který charakterizuje oboje. Obdarování ženy krásným spodním prádlem či noční košilkou nebo dámským pyžamem navíc udělá radost i muži.

Šustění papíru, rozbalování zásilky doručené kurýrem v pravý okamžik graduje potěšeným pohledem milované na jemný satén úžasného spodního prádla či dokonale zpracovanou bavlnu luxusní noční košilky. Připomíná vám to nereálnou scénu z poetického filmu?  Bezesporu. Ale ruku na srdce. Můžete tvrdit o své drahé, že by se jednou nechtěla v podobně romantické scéně ocitnout jako hlavní hrdinka? Dnes není nic snazšího než jí takovýto zážitek věnovat jako dárek.

Noční košilky nebo spodní prádlo?

V jednom z největších internetových obchodů se spodním prádlem Spodni-pradlo-leontyna.cz stačí vybrat ze široké škály dámského prádla zahrnující podprsenky a kalhotky nebo jejich soupravy. Pokud si dárce netroufne odhadnout správnou velikost spodního prádla, nabízí obchod jako alternativu luxusní a sexy noční košilky nebo dámská pyžama. Zboží lze zaplatit předem převodem, nebo při převzetí.

Ovšem v tuto chvíli nezapomeňme na to hlavní – romantiku. Pokud chcete doručit spodní prádlo či noční košilku své ženě či milence večer přímo domů a bydlíte-li v jednom z více než sedmdesáti měst České republiky, kde tuto službu kurýr nabízí, stačí už jen vymyslet jaká barva svíček a druh vína doplní tento nezapomenutelný okamžik.

Aby vše „klaplo“, je však třeba také trochy oné praktičnosti. Vyřízení objednávky a dodání spodního prádla, noční košilky či dámského pyžama, které je na skladě, proběhne do týdne. Není-li skaldem, pak je třeba počítat se 20 dny. Pečlivě připravený okamžik pro šťastné překvapení určitě nezkalí ani nepříliš dobře odhadnutá velikost. Zboží lze do 14 dnů bez problémů vyměnit, popřípadě vrátit.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Kolik je 9 + 2 ?
Please leave these two fields as-is: