Studentské batohy pro Vaše ratolesti

Aktivity současných studentů jsou mnohem pestřejší, než tomu bylo kdykoliv dříve. Dnes se výuka neodehrává jen v lavicích, ale studenti čím dál častěji míří za poznáním do přírody, kulturních institucí i na odborné exkurze. Dalo by se říci, že vědění hledají za doprovodu svých učitelů v praxi. Ruku v ruce se změnou způsobu nabývání vědomostí se tak mění i požadavky na zavazadla, ve kterých si studenti nosí nezbytné pomůcky. Proto si studenti berou na záda batohy.

Studentské batohy pro zdravá záda

Studentské batohy jsou obvykle lehčí než jiná zavazadla, přestože splňují veškeré nároky pro bezpečné nošení. Batohy mají široké délkově nastavitelné polstrované popruhy, anatomicky tvarovaná záda a prakticky členěný prostor o dostatečném objemu. Další nespornou výhodou těchto batohů je jejich multifunkční využití.  Studenské batohy se perfektně hodí jak pro přenášení učebnic a sešitů stejně jako pro věci nutné ke vzdělávání mimo školní třídu.

Studenstké batohy pro výlet i do třídy

Studenstké batohy kvalitních výrobců mají i další výhody. Nejenže poutají svým originálním, působivým a nadčasovým designem, ale nezapomínají ani na praktické doplňky. Kromě reflexních ploch, které jsou velmi důležité pro bezpečný pohyb v dopravním provozu, se jedná i o další prvky. Poutko pro pověšení na školní lavici nebo úchyt na pohodlné přenášení batohu v ruce je samozřejmostí. Ovšem „vychytané studenstké batohy“ ocení studenti např. díky přímo na popruhu umístěné úchytce na lahev s nápojem, nebo uvnitř umístěné karabině pro uchycení klíčů nebo peněženky, či průvlakům na sluchátka. Starostlivým rodičům přijde zase vhod třeba integrovaná uzavíratelná kapsa na box se svačinou, pytlík na papuče nebo pláštěnka na batoh. Některé typy studentských batohů mají k dispozici i popruhy pro stažení batohu do menšího objemu pro případy, kdy není třeba jej celý využívat. S takovým batohem je pak radost vyrazit i na rodinný výlet třeba o prázdninách.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Kolik je 11 + 3 ?
Please leave these two fields as-is: