Formy na pečení

Firma Vetro-Plus a.s. je specialista na pečící trouby, formy na pečení a na všechny kuchyňské a domácí potřeby. Na našem eshopu naleznete všechny možné druhy forem na pečení, jako jsou formy na bábovky, dorty, formu na biskupský chlebíček, a také formy na cukroví. Vše z kvalitních nepřilnavých povrchů. Nabídce máme také samozřejmě formy keramické a silikonové.  V době Vánoc se toto zboží stává pro mnoho domácností naprosto nepostradatelným.

Kromě náčiní na pečení u nás naleznete také kvalitní nože, bez kterých se v kuchyni nikdo neobejde. Vybrat si u nás můžete i klasické nože s kvalitním ocelovým ostřím, které je snadno nabrousitelné, a můžete s nimi řezat i velmi tvrdé potraviny.

Nabízíme Vám také japonské keramické nože Acura a BioCeramix, které jsou navíc dodávány v moderním balení, které je velmi praktické a může z něj být i velmi atraktivní dárek.

Upečete svým blízkým nějakou sladkou odměnu k narozeninám, nebo jen pro radost. Vykouzlete s naším kuchyňským náčiním ty pravé svátky pohody, plné úžasných dobrot.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Kolik je 2 + 10 ?
Please leave these two fields as-is: