Smutně snít o dlouhých vlasech je dnes již zbytečné

Málokterá žena je sama se sebou stoprocentně spokojena a to zejména, když se jedná o vlasy. V případě vlasů je ale řešení problému velmi snadné a jednoduché. Tam, kde byla příroda příliš skoupá a ženě nadělila jen řídké, jemné a pomalu rostoucí vlasy, je možné použít osvědčené řešení pomocí zhušťování a prodlužování vlasů.

Pomocí této osvědčené kadeřnické techniky je možné v poměrně krátkém čase vykouzlit bohatou hřívu, která zkrášlí každou ženu a dopomůže jí velmi rychle nejen k  vytouženému účesu, ale i potřebnému sebevědomí.

I když se tato služba nabízí již řadu let, je stále mnoho žen, které o prodloužení vlasů neví, nebo se zalekly finančních nákladů spojených s touto službou. Tato obava je ale zcela zbytečná, jelikož převážná většina technik je k vlastním vlasům zcela bezpečná, zvláště když tuto službu provádí někdo- kdo má dlouholeté zkušenosti. Cena prodloužení vlasů v extrémních délkách může sice udělat průvan v peněžence, ale v mnoha případech lze dosáhnout výrazných výsledků za velmi přijatelnou cenu. Ta totiž závisí na druhu vlasů, délce vlasů a pochopitelně množství použitých vlasů (váze). Bude-li se tedy jednat jen o mírné prodloužení vlasů zaměřené spíše na zvýšení objemu, bude konečná cena výrazně nižší, než tomu je u extrémního prodloužení.

Vlasy pro tuto službu se používají zpravidla pravé a to evropské nebo indické.  Evropské vlasy představují to nejlepší, co Vám tato služba je schopna nabídnout. Délky vlasů se pohybují v rozmezí od 30 do 70 cm, ale velmi často jsou nabízeny i vlasy mnohem delší.

V průměru by měla žena počítat s tím, že stráví při této službě u kadeřníka asi 2-3 hodiny. I když doba potřebná k aplikaci se do značné míry závisí i na způsobu prodlužování vlasů.

Více informací naleznete na www.prodluzovani-vlasu.eu

One Response to Smutně snít o dlouhých vlasech je dnes již zbytečné

  1. Natálie111

    Díky novému CLINACAL HAIR CARE, MÁM KRÁSNÉ ZDRAVÉ VLASY, ZAČALA JSEM HO BRÁT PŘED PŮL ROKEM A VÝSLEDKY SE OPRAVDU DOSTAVILY. POKUD MÁTE PROBLÉM S VLASY, OPRAVDU HO VYZKOUŠEJTE, BUDETE PŘEKVAPENI, JAKO JÁ.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Kolik je 10 + 13 ?
Please leave these two fields as-is: