Ewa Farna zve na oslavu svých narozenin děti z dětských domovů

Mladá zpěvačka se rozhodla pojmout oslavu svých osmnáctin jako velký koncertní mejdan, na který pozvala i účastníky projektu cvičitelky Hanky Kynychové Hejbejte se a zpívejte s Hankou a Novou.

Čerstvě plnoletá zpěvačka Ewa Farna se chystá v pátek 23. září uspořádat oslavu svých osmnáctin přímo na koncertě v moravské metropoli! A ani tentokrát nezapomněla na děti z dětských domovů. Rozhodla se totiž spojit s projektem Hejbejte se a zpívejte s Hankou a Novou, který už pátým rokem pořádá cvičitelka Hanka Kynychová a Nadace Nova. A protože Ewa pravidelně zve děti účastnící se Hančina projektu na svá vystoupení, myslela na ně i při této speciální příležitosti.

Do brněnské haly Vodova se tak vydají lonští vítězové v kategorii Muzikál, děti z dětského domova v Tišnově. Ty se v rámci výhry už také objevily v jednom představení muzikálu Děti ráje v pražské GoJa Music Hall coby součást taneční company. Kromě tohoto zážitku Farna věnovala dětem také spoustu dárků a cen na letošní finále, které se uskuteční 19. listopadu v pražském Kongresovém centru.

Trojnásobná bronzová slavice, držitelka ceny Anděl a zpěvačka nominovaná na Cenu MTV Evrope za Česko i Polsko se během prázdnin připravovala na oslavu plnoletosti s fanoušky tak intenzivně, že kvůli náročnosti svého životního koncertu zrušila i dovolenou. Její vystoupení určitě bude stát za to!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Kolik je 12 + 5 ?
Please leave these two fields as-is: