Pronikněte do tajů Kundalíni jógy s Gurutej

Lekce Kundalíni jógy neboli Jógy vědomí, starověké disciplíny, je možné nyní absolvovat i v České republice.  O víkendu 23. – 25. září uskuteční několik seminářů, které povede Gurutej Kaur Khalsa. Kurzy Kundalíni jógy vedené Gurutej jsou otevřené jak začátečníkům, kteří nikdy jógu necvičili, tak zkušeným jogínům jiných stylů.

„Jako jeden z prvních žáků Yogi Bhajana začala Gurutej učit tuto starověkou disciplínu na Západě. Po více jak čtyřiceti letech zkušeností s učením Kundalíni jogy v Severní Americe, sdílí tuto praxi ve svých kurzech po celém světě,“ uvedla za pořadatele, studio YogaMe, Terezie Kaslová.

Ve studiuYogaMe v Praze se o víkendu 23. – 25. září budou konat čtyři semináře, a to Dekódování přicházejícího nového věku, Seminář pro ženy: Probuzení intuice, Žijte s vášní: 5 jednoduchých kroků jak probudit vášeň ve vašem životě a Zbavte se úzkosti, získejte naději a posilte váš imunitní system. Další dva semináře proběhnou v Centru současného umění DOX a v Centru Amélie. Gurutej rovněž nabízí možnost soukromé konzultace, kde vám může být pomocníkem a průvodcem na vaší cestě ke zdraví, prosperitě, lásce a posílením ve všech oblastech vašeho života.

Jóga i pilates

Kromě mimořádných seminářů a kurzů nabízí ve studiu YogaMe pravidelně různé druhy jógy ve všech jejích prvcích – cvičení, dýchání, meditaci a jogínské filozofii. Stačí si vybrat podle kondice, zdravotního stavu i věku. Pokud někomu jóga nevyhovuje, připravují zde i kurzy pilates. Navíc v YogaMe pamatují i na ty, kteří chtějí cvičit, i když jim už není …cet.  Nejenže si mohou vyzkoušet a najít typ jógy, který jim bude vyhovovat, ale přímo pro ně jsou určeny lekce pilates 50+. Protáhnout své tělo mohou do YogaMe přijít i těhotné ženy a dokonce i malé děti zde mají možnost seznámit se s jógou.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Kolik je 5 + 15 ?
Please leave these two fields as-is: