Jak vyzrát na celulitidu?

Celulitida (nebo přesněji celulita) je dnes vážný kosmetický i psychický problém žen téměř všech věkových kategorií a ras. Příčin je mnoho, ale důsledek je jen jeden – hromadění tukové tkáně především v podkoží stehen a boků.  Současné přístroje pro terapii celulitidy vyžadují vždy bezprostřední kontakt jeho aktivní části s léčenými tělesnými partiemi. Používání těchto zařízení je náročné na obsluhu a nemusí být zcela bez škodlivých následků.

Ovšem s kosmetickým přístrojem Claire lze při terapii používat lehké oblečení, spodní prádlo, papírové roušky pro odstranění potu, apod. Jednoduchá obsluha a účinný způsob terapie bez zdravotního rizika. „Principem léčby je klinickými testy prokazatelný účinek impulzního magnetického pole a tepla na podkoží problémových tělních partií bez přímého kontaktu přístroje s pokožkou. Proto  Výjimečnou předností přístroje je předcházení vzniku celulitidy již v pubertě,“ uvedl doc. Ing. Ivan Rampl, CSc., jednatel firmy ENJOY spol. s r.o, která přístroj vyvinula ve spolupráci s Lékařskou fakultou Univerzity Karlovy v Plzni a Fakultou elektrotechniky Vysokého učení technického v Brně.

Procedura je příjemná, stačí vsedě, nebo pololeže s nadzdviženýma nohama a pohodlně opřenými zády nechat působit záření asi hodinu denně. I malý sklon nohou napomáhá díky zemské přitažlivosti rychlejšímu odtoku lymfy (mízy), která se jinak v lymfatických cévách pohybuje pouze svalovou činností. Pro dosažení uspokojivé hladkosti kůže je však nutná vícetýdenní terapie (alespoň hodinu denně po dobu 2 týdnů). Stačí se pohodlně usadit do křesla s aplikátorem, stisknout tlačítko vybraného režimu funkce a otevřít knihu nebo zapnout třeba televizi.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Kolik je 2 + 14 ?
Please leave these two fields as-is: