Moderní ženy zamíří na veletrh do Plzně

Veletrhem Moderní žena začíná v pátek 14. října v Plzni. Potěší nejen návštěvnice, které si zde mohou nakoupit ve více než sedmdesáti expozicích módní výrobky pletené, šité, kožené, spodní prádlo, různé módní doplňky, čepice, kabelky, šperky, bižuterii, kosmetiku a drobné dárky pro své blízké. „Zajímavé budou i expozice thajských masáží, potravinových doplňků a zdravých elixírů. Opět je připravena oblíbená Ezoterická poradna s věštěním budoucnosti z karet, či vyhledáváním patogenních zón ve vašem bytě,“ zve Daniela Nevtípilová, manažerka veletrhů Omnis Olomouc.

Další hala bude v Plzni věnována veletrhu Moderní dům a byt. Pro stavebníky je připraveno více než osmdesát firem nabídnout vše co souvisí se stavbou nebo rekonstrukcí domu či bytu. Představí se zde stavební a projektové kanceláře nabízející projekty i zajištění staveb rodinných domů včetně dřevostaveb. Představí se výrobci i dodavatelé topných systémů, kotlů, tepelných čerpadel, infratopení nebo krbů.

 Pokud se chystáte pouze vylepšit své bydlení interiérovými úpravami, jistě vás bude veletrh inspirovat. Namátkou upozorníme na výrobce a dodavatele nábytku, postelí a matrací pro zdravý spánek, žehlících systémů, vybavení do kuchyně nebo na zahradu.

 „Příjemnou chutnou třešinku na trojitém veletržním dortu tvoří s ochutnávkami potravin přes dvacet expozic na gastrofestivalu Stůl plný dobrot – EX Plzeň. Pochutnáte si na sýrech, hrašce, vegetariánské a indické kuchyni, lázeňských oplatcích i výborné kávě, sušenkách, müsli a jiných dobrotách,“ pokračuje v pozvánce Daniela Nevtípilová.

Pořadatelé myslí samozřejmě i na děti.   Pro ně bude připravena v kryté hale dílnička, kde si mohou malovat na ručně vyfouknuté skleněné figurky, zaskákat si v obřím nafukovacím hradě nebo si
odnést zvířátka tvarovaná z nafukovacích balónků.

Celkem se na veletrzích představí více než stosedmdesát firem z celé České republiky i ze zahraničí. Trojlístek veletrhů Moderní dům a byt & Moderní žena & EX Plzeň se koná od pátku 14. října do neděle 16. Října, kdy se promění obě Městské sportovní haly TJ Lokomotiva Plzeň na Slovanech včetně venkovních ploch v obrovský veletržní areál. Brány veletrhů budou otevřeny denně od 9 do 18 hodin.

Více informací naleznete na http://www.omnis.cz.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Kolik je 8 + 8 ?
Please leave these two fields as-is: