Na kole s profíky

Pojeďte 70 km trať a změřte své síly s profíky, zúčastněte se cyklistického závodu pro děti i rodiny. Ve  Freestyle parku Modřany si užijete si den u vody, koncert Monkey Business, cyklistické show, nebo si dokonce vyberete z několika kategorií závodů (500 m – 70 km).

ŠKODA AUTO pořádá 18. září v Praze ŠKODA Cycling Challenge – cyklistickou megashow, které se zúčastní desítky vrcholových cyklistů. Zároveň je závod ale otevřený všem příznivcům jízdy na kole, své síly může s profi sportovci poměřit každý, kdo  si na to troufá. Pro rodinné příslušníky, děti a ostatní fanoušky je připraven celodenní doprovodný program završený koncertem Monkey Business. Výtěžek ze startovného bude věnován nadaci Kapka naděje.

„Akce je na české cyklistické scéně opravdu ojedinělá, na show se sejdou sportovci ze všech cyklistických disciplín: MTB, cross-country, plochá dráha a především pak silniční cyklistika.  Svou účast potvrdili mistři světa Štybar, Kulhavý, Kaňkovský, Mlynář, mistři Evropy Raboň, Hačecký, Dostál a další cyklistické špičky,“ uvedla Bohdana Kašparová jednatelka společnosti Český klub.

ŠKODA Cycling Challenge svým hvězdným obsazením aspiruje na cyklistickou událost roku, zároveň je ale akcí pro širokou veřejnost, zejména nadšené cyklisty a rodiny s dětmi. Všichni si mohou vybrat vhodnou kategorii závodu, nebo po celý den užívat doprovodný program ve Freestyle parku Modřany – show Jenny Valenty, koncerty The Coolers a Monkey business. Akci moderují Zuzana Kalátová a Miroslav Lenc.
Děti ocení skákací hrad, malování na obličej a další aktivity, které připraví zkušené animátorky. Vyžití nejen pro děti nabízí také samotné místo PORTu62, konkrétně projížďky na motorových člunech, skákací boty, vodní lyže a tvořivé dílničky pro nejmenší. Po celý den bude k dispozici také interaktivní tabule, na které můžete sledovat svého cyklistu – tátu, mámu, atp. – stačí jen znát jeho startovací číslo a tabule vám ukáže, kde je zrovna na trati.

Záštitu nad akcí převzali starosta Prahy 12 František Adámek a předseda výboru pro volný čas, sport, cyklistiku a výstavnictví magistrátu hlavního města Prahy Petr Bříza.

Start a cíl ŠKODA Cycling Challenge bude v pražském Freestyle parku Modřany. První závodníci vyjedou na trať v 10.00. V 15.00 předá management ŠKODA AUTO vítězům speciálně designované medaile a v 16.00 začne večerní doprovodný program.  Akce skončí ve 22.00.
Na ŠKODA Cycling Challenge je možné se zaregistrovat na internetových stránkách www.scc2011.cz.
Více o programu a novinky o akci jsou na webových stránkách a facebooku.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Kolik je 6 + 12 ?
Please leave these two fields as-is: