Vaginální mykóza v těhotenství bývá častá

Když se řekne spojení vaginální mykóza, spoustě žen se vybaví svědění a nepříjemný výtok. Vaginální mykóza je nejčastější příčinou návštěvy gynekologa a způsobují ji kvasinky rodu Candida albicans. Velmi ohroženou skupinou jsou především těhotné ženy. Onemocnění je v těhotenství velmi časté. Způsobují jej výkyvy hormonů, což pro ženu může být nebezpečné. V těhotenství se proto doporučuje dbát na hygienu, ale vyhýbat se hygienickým přípravkům s přídavkem parfému. Aby těhotné ženy předešly vaginální mykóze, měly by se také vyhýbat koupání v neznámých vodách.

Léčba vaginálních kvasinkových infekcí

Pokud už však z jakéhokoliv důvodu vaginální mykóza propukne, není třeba ztrácet hlavu. Na trhu je například velmi účinný příspěvek na léčbu mykózy Gyno-Pevaryl, který příčiny a následky odstraní už během tří dnů. Při opakovaných kvasinkových infekcích je samozřejmě nutné informovat svého lékaře a další léčbu konzultovat s ním.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Kolik je 9 + 8 ?
Please leave these two fields as-is: