Okrasná zahrada snů? Dnes už klidně „na klíč“

Toužíte po okrasné zahradě, kterou budou návštěvníci s úžasem obdivovat a sousedi závidět? Přesně takovou zahradu vám pomohou zrealizovat odborníci specializující se na řadu zahradnických oborů. Některá zahradnictví se dokonce zabývají návrhem a realizací okrasných zahrad takzvaně na klíč.

Zahradnictví tak zajistí kompletní okrasnou zahradu na klíč, aniž byste museli složitě zkoumat, co jak zařídit, udělat či vynaložit mnoho peněz nato, abyste zjistili, kterým rostlinám se na vašem pozemku bude dařit či nikoliv. „Můžete využít služeb zahradních architektů a nechat si zahradu navrhnout pomocí specializovaného softwaru.  Součástí vypracovaného architektonického návrhu je také osazovací plán a 3D modelace návrhu v různých ročních obdobích,“ sdělil Miroslav Stříška za zahradnictví FLOS.

Pokud patří zahradničení k vašim koníčkům,máte dostatek síly a zkušeností, můžete si okrasnou zahradu zrealizovat sami. V zahradnictvích naleznete široký sortiment rostlin za výhodné ceny a mnoho dalších služeb pro vytvoření zahrady snů. „Kromě návrhu a realizace okrasných zahrad na klíč se zabýváme také zajištěním celé řady služeb v oblasti zahradnictví. Mezi ně patří především prodej rostlin, které naleznete přehledně uspořádané v katalogu rostlin,“ uvedl Miroslav Stříška.

Trávníkové koberce, okrasná jezírka a další
Čekat až vyroste krásný a hustý trávník? Tak to v současné době také už nemusíte. Specializovaná zahradnictví zajišťují i kvalitní a upravené trávníky, které můžete mít během několika hodin pomocí trávníkového koberce.

Více informací naleznete na www.zahradnictvi-flos.cz

One Response to Okrasná zahrada snů? Dnes už klidně „na klíč“

  1. Mar-ke-ta12

    Moc hezký článek, jen si myslím, že na správné zahradě by neměl chybět nějaký ten zahradní nábytek, jak už jen tak volně nebo v altánu. Ale jinak plně souhlasím :-) Trávník mám taktéž koupený, protože čekat na to, než to vyroste? To bych se teda načekala :D

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Kolik je 2 + 14 ?
Please leave these two fields as-is: