Upusťte uzdu adrenalinu a zkroťte draka při kurzech kiteboardingu

Možná jste o kiteboardingu zatím neslyšeli, ale možná patříte také k těm, kdo mu propadli. Možná máte chuť si tento sport sami vyzkoušet. Existují speciální kurzy přesně na míru požadavkům a vrtochům. „Ovládněte draka nad hlavou, využijte síly větru a nechte se prohánět po vodní hladině. Jakmile ochutnáte tuto nepoznanou dávku adrenalinu, zcela jistě kitování propadnete,“ láká Krystof Sabacky. Podle něj přestože je tento nový sport někdy označován jako adrenalinový, tak je opravdu pro každého, nezáleží na věku, ani na pohlaví.

Můžete si užít kouzlo rychlé jízdy, jen tak se vozit nebo se nechat katapultovat do výšin a věnovat se náročným freestylovým trikům a parádičkám. Kurzy kitování pořádá Kitesport, jedna z nejstarších a nejprestižnějších kitových škol, která opravdu dbá na bezpečnost a správné postupy výuky, které jsou mnohdy opomíjeny.

Třebaže pro začátky nejsou v Čechách ideální podmínky především kvůli hluboké vodě a nestálému větru, tak třeba Lipno je určitě dobrou alternativou. Velmi zajímavou alternativou, pokud fouká méně, je také katamarán, který pojme až tři dospělé. Ten zvládne po krátké instruktáži řídit opravdu každý. Poslouží jako výborné plavidlo k prozkoumání okolních zátok a zákoutí. Při silnějším větru poskytne dostatek adrenalinové zábavy.


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Kolik je 10 + 5 ?
Please leave these two fields as-is: