Termoprádlo pro všechny sportovně naladěné

Po prázdninách a dovolených se většina národa v aktivním věku vrací od oddechu k rutině. Podobně jako po Vánocích se tak postupně začínají lidé opět směřovat do posiloven i na pravidelné tréninky těch nejrůznějších sportů a pohybových aktivit. Neměli by však zapomínat na kvalitní sportovní oblečení.

Ať již děláte jakoukoliv tělesnou činnost, pak vždy dochází k přirozené tělesné termoregulaci, která má za následek pocení. Díky tomuto mechanismu se náš organismus brání přehřátí, to co však již nezvládne, je udržování ideální teploty po té, co námaha skončí a člověk se opět uklidní. Kvůli tomu je nezbytné, abyste se na outdoorové aktivity vhodně oblékli, jinak se pak pro vás může koníček stát opravdu peklem.

Nejspodnější vrstvu, přiléhající na tělo by mělo tvořit funkční prádlo. Termoprádlo vyřeší váš problém. Je maximálně prodyšné a v době aktivního pohybu odvede pot. Navíc dokáže velmi rychle uschnout a tím zajistí ideální teplotu, pro vaše tělo poté, co už se hýbat nebudete. To vám pomůže zamezit podchlazení, které by mokrý oděv mohl způsobit.

Pro sportovně založené jedince existuje dámské termoprádlo a pánské termoprádlo z řady Coolmax. Tkanina Coolmax zamezuje absorbování vlhkosti a okamžitě ji odvádí směrem pryč od kůže.

Příznivci jak zimních, tak letních sportů hledající vhodné thermoprádlo, které by se dalo použít v létě na kolo a i jako spodní vrstva do lyžařské kombinézy v zimě, jistě ocení termoprádlo Prolen. Je vyrobeno ze 100% propylenu, vhodné pro celoroční použití a velice nenáročné. Stejně jako ostatní oděvy, má i tento klasické vlastnosti, například: nesaje pot, propylen dodá oděvům lehkost, není náchylné na plesnivění a má vynikající tepelnou vodivost.
Termoprádlo, které vám přesně sedne, umožní radovat se z ničím nerušených sportovních zážitků.

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Kolik je 3 + 12 ?
Please leave these two fields as-is: