GPS Locator zvýší bezpečí rodiny. Pohlídá dítě, domácího mazlíčka i auto

Život bez mobilního telefonu si nedovede představit asi žádná moderní česká rodina. Používají jej senioři, dospělí, ale se začátkem školního roku drží nový mobil v rukou čím dál častěji také novopečení školáci. Rodiče argumentují, že mobilní telefon pořizují svým poměrně malým dětem hlavně kvůli bezpečnosti. Rovněž ne nepodstatnou roli hraje potřeba zkoordinovat dění v rodině, jejichž členové se každodenně rozchází za svými povinnostmi. Většinou pak matky organizují „rodinou logistiku“.

„Asi nás nepřekvapí, že funkci „ústředny“ plní v rodinách maminka, přes ni jde plných  81 % komunikace. Dále jsme se ujistili, že mobilní telefon hraje v komunikaci rodiny nejen hlavní roli, ale zákazníci jej vnímají jako důležitý bezpečnostní prvek,“ dokládá Milan Vašina, generální ředitel T-Mobile.  Zmíněný operátor proto přichází s nabídkou, která usnadní život především rodičům. Jedná se o GPS Locator.

„Nabídka lokalizace určená rodičům, těm, kdo pečují o nemocného či seniora, nebo majitelům zvířecího mazlíčka, případně automobilu. Díky lokalizaci přes GPS je přesnost určení polohy větší než přes mobilní síť, navíc ukládá historii pohybu. GPS Locator průběžně monitoruje polohu a kdykoliv ho lze lokalizovat přes SMS nebo v mapě na internetu,“ vysvětlují zástupci operátora.

 Odhalení nežádoucí situace napomůže i funkce monitoringu rychlosti, která upozorní SMS zprávou na překročení nastaveného limitu rychlosti pohybu. Ze zařízení velikosti krabičky od sirek lze navíc velmi jednoduše, stiskem jediného tlačítka, zavolat zvolené osobě a v případě nebezpečí spustit i SOS alarm.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Kolik je 10 + 10 ?
Please leave these two fields as-is: