Máte problémy v práci?

Život se skládá ze sedmi desetin práce, jedné desetiny rodinného života, jedné desetiny politiky a jedné desetiny odpočinku.

Z tohoto výčtu vyplývá, že práce sehrává ve hře života důležitou roli. Jenomže. Máte ze své práce skutečně radost? Máte ve svém zaměstnání pocit jistoty? Chtěli byste mít větší osobní uspokojení z toho, že svou práci děláte dobře? Asi ne všichni mohou na všechny předešlé otázky odpovědět kladně.

Ovšem hra života a uvnitř něj hra práce může být radostná a prospěšná. Podle mnohých specialistů je právo na práci je spojené se štěstím a s chutí do života. A znemožnění práce je prokazatelně spojeno s šílenstvím a duševní nemocí.

Chcete vědět, jak překonat vyčerpání? Jak si udržet pracovní místo? Jak zvládnout zmatky a rozčílení na pracovišti?  Existuje kniha použitá na oněch klíčových sedm desetin existence. „Kniha Problémy práce od amerického autora L. Ron Hubbarda obsahuje nadřazené principy a zákony, které se vztahují na každou snahu, každý problém práce. Jsou to objevy, které odhalují jádro těchto problémů a objasňují osnovu samotného života,“ radí po jaké publikaci sáhnout manažerka Zuzana Leová. V této knize se blíže dozvíte o problematice spojené s tématy jako jsou anatomie zmatku, nauka o stabilním údaji, jak změnit „špatnou kontrolu“ v dobrou, anatomie života jako hry , která uvádí pravidla, podle kterých se hraje. Neméně zajímavou kapitolou je Tajemství efektivity. Komunikaci a porozumění se zase autor věnuje v části nazvané Nejzákladnější prvky života.  A skutečnou příčinu vyčerpání spolu s mocnými procesy, které navracejí energii mládí, odhaluje tvůrce v závěru publikace.

Rovněž čtenáři se shodují, že přečtení knihy je obohatilo. „Našel jsem odpovědi na spoustu otázek ohledně práce a již vím co to vlastně práce je. Hlavně se ale nespoléhat na štěstí, ale aktivním přičiněním si ji v případě potřeby vytvářet sám. Pokud se člověk tohle naučí, má práci pořád. Také ji lépe zvládá jako zaměstnanec a má ji díky schopnosti komunikace s kontrolou jistější,“uvádí jeden za spokojených čtenářů.  Další si slibuje, že informace a procesy získané v knize „Problémy práce“ mu pomohli v podnikání i mém zaměstnání. Liboval si také, že tyto informace navíc mohl uplatnit i ve svém soukromém životě – osobním.Hledali jste:
problémy v práci (24)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Kolik je 3 + 15 ?
Please leave these two fields as-is: