Hledám spolubydlící. Cena 3500 měsíčně

Hledám spolubydlící. Cena 3500 měsíčně. Čeština je krásná a dnes se dá koupit asi úplně všechno, napadlo mě, přestože rozumím inzerátu, který jsem dnes četla na vývěsce v našem supermarketu. Skvěl se mezi dalšími perlami nabízejícími medomed či štěňata křížence jorkširského teriéra. Ovšem inzerát na spolubydlící za cenu tři a půl tisíce, tentokrát vedl.

Podloudné myšlenky, které vnukla neobvyklá formulace, ale ve mně zahlodaly.  Je to málo nebo hodně? Přemýšlela jsem, kdo by mohl být inzerent, kterého zastoupilo jen telefonní číslo. Asi bude nenáročný, napadlo mě. Nespecifikoval ani míry či váhy nebo další vlastnosti. Ale co když se za čas objeví na vývěsce supermarketu nová nabídka? Bude třeba změnit cenu, když by si přál přesněji popsanou spolubydlící? Vážně si v tuto chvíli nejsem jistá, jaká suma by byla požadována u inzerátu ve znění: Hledám spolubydlící, nejlépe blondýnu, míry 90-60-90, bez závazků.  Cena: patnáct tisíc/zdarma/platba v naturáliích (nehodící se škrtněte).

Jen doufám, že pak pisatel doplní také informaci o tom, zda platí za společnost dané dívky či ženy, nebo naopak zda ona má zaplatit tvůrci nabídky za sdílení společného prostoru. Rozhodně by bližší informace v tomto směru neškodilo uvést.  Ovšem na druhou stanu je také lákavá představa, jak by řešil případné nedorozumění s platbou. Mám na mysli kdo komu a za co.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Kolik je 13 + 8 ?
Please leave these two fields as-is: