Seznamte se s náhodou

Přemýšlíte o tom, jak najít ten pravý vztah? Přemýšlíte ale i sami o sobě? Ať tak či tak, existuje pro pár řešení.

Jsem náhoda a budu se Vám věnovat. Seznamování beru opravdu vážně

„Každý by se měl zamyslet, co opravdu od nového vztahu očekává a zda je na něj i on sám připraven. Otázky, které se zdají být jasné, ale kdo na ně umí odpovědět? Proto jsem tu já se svým týmem a se svojí osobní poradnou,“ říká Eva Havlíčková z marketingu společnosti Náhoda s.r.o..
Můžete začít osobním dotazníkem, který vám dá možnost poznat sama sebe. Je na našich internetových stránkách k dispozici zcela zdarma. „Pokud máte radši osobní kontakt, mám pro vás připravené odborníky na osobní konzultace z různých oborů – hloubková diagnostika, life koučink, psychologické a sexuologické poradenství, styling, sportovní poradenství, sex koučink. V cíli už budete znát sebe sama a to je pro nový vztah to nejdůležitější,“ slibuje Eva Havlíčková.

Nechcete-li hledat sami, nechte to na odbornících. V rámci služby privátního poradenství při hledání partnera sestaví ten správný profil a budete hledat společně.

Pro jednodušší seznámení připravují různé tematické seznamovací akce, při kterých se pobavíte, zapomenete, proč tam vlastně jste a budete se chovat přirozeně. Vaši osudovou lásku můžete potkat při degustaci vína, výletu na kole nebo při jiné večerní, jednodenní či víkendové akci. Specializované servery nabízí i pozvánkový servis.

„Nemáte jasno, zda hledat toho druhého nebo sami sebe? Máte prostě chuť poznat něco nového? Tak i pro Vás mám připravené zajímavé kurzy. Současnou novinkou je kurz z oblasti sex koučinku, který má také za cíl hledání vhodného partnera, ale jistě obohatí a pobaví každého z nás,“ uzavírá Eva Havlíčková.

Biochemie, přitažlivost nebo láska tak zní název kurzu o tom, jak se muži a ženy zamilovávají a jak vzniká dlouhodobý vztah, do kterého se můžete přihlásit. Jak je vidět, vzdělávací kurzy mohou mít nejrůznější obsahy i podoby

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Kolik je 6 + 11 ?
Please leave these two fields as-is: