Je libo kočičí oči?

Je libo kočičí oči? Proč ne. Stačí, když si vyberte barvu. A výměna očí nebude ani bolet, jako ve filmu Minority report. Tedy když se nesvěříte chirurgovi, ale pořídíte si crazy kontaktní čočky. Ty vám umožní během okamžiku změnit vizáž z běžného člena davu na někoho, kdo v každém ohledu zaujme. Třeba i tak, že na diskotéce s UV světlem mu budou zářit oči. UV svítící čočky jsou jen jednou z mnoha produktových řad crazy a barevných kontaktních čoček. Konkrétně UV čočky jsou k dostání nejen v různých odstínech, kdy září celá duhovka, ale i s různými ornamenty, až … oči přecházejí.

Pokud znáte „normální“ čočky, stačí napsat, že crazy čočky se liší pouze tím, že je s nimi mnohem větší zábava. Jsou barevné, případně je na nich nanesena přímo nějaká grafika, můžete je dostat i v dioptrickém provedení. Nosit se dají celý den, pouze na noc se vyjmou. Pouzdro na přechovávání často přibaluje prodejce zdarma.

Vybírat můžete doslova z tisíce jednotlivých druhů. Ať jste drsňák, romantická osůbka, sportovní fanda, nebo si prostě jen chcete zablbnout, v nabídce crazy kontaktních čoček si vyberete.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Kolik je 3 + 11 ?
Please leave these two fields as-is: