Jaké výhody má zvětšení prsou tukem?

Jaké výhody má zvětšení prsou tukem?

Přála byste si větší ňadra, ale máte obavy z velké operace spojené s vložením silikonových implantátů nebo zkrátka nechcete mít ve svém těle umělý materiál? Pak zvolte zvětšení prsou pomocí vlastního tuku.

Říkáte si, že by to někde chtělo trošku ubrat, a jinde zase přidat? Přesně na tomto principu stojí tato inovativní metoda zvětšení prsou. Při zvětšení prsou pomocí vlastního tuku je totiž nejprve nutné z těla tuk odebrat, a poté jím lékař zvětší poprsí. Kromě větších prsou tak budete po tomto zákroku hubenější třeba v pase nebo na zadečku. Prostě je to takové „dva v jednom“.

Podívejte se na video o zvětšení prsou pomocí vlastního tuku:

Jak zvětšení prsou tukem probíhá?

Protože zákrok kombinuje dva výkony (liposukci a zvětšení prsou), trvá zhruba tři hodiny. Probíhá však v celkové anestezii, nemusíte se tak bát žádné bolesti.

Nejprve lékař z předem zvolené oblasti tuk odsaje. Na klinice estetické medicíny Brandeis Clinic k tomu využívají speciálního přístroje Adivive. Tuk je totiž před dalším použitím nutné specificky upravit – oddělit živé tukové a kmenové buňky od nepotřebných tkání. Když je tuk připraven, aplikuje jej lékař drobnými vpichy injekcí přímo do podkoží v oblasti poprsí. A je hotovo!

Kmenové buňky jsou v případě zvětšení prsou pomocí vlastního tuku velmi důležité, právě ony totiž zaručí, aby se tuk v prsou správně uchytil a vydržel. Kmenové buňky stimulují tvorbu nových krevních cév, čímž zajistí správnou výživu tuku. Tuková výplň se díky nim zanedlouho stane přirozenou součástí prsou.

Krása bez jizev

Prsa zvětšená vlastní tukem vypadají velmi přirozeně, jsou na dotyk měkká. Jedno omezení zde však je, touto metodou lze prsa zvětšit maximálně o velikost a půl. Jestliže tedy chcete mít pěkné „čtyřky“, když jste v současnosti majitelkou plochého hrudníku, budete muset sáhnout po silikonu.

Ptáte si, jak je to s jizvami? Po zvětšení prsou silikonovými implantáty vám jizvy zůstanou, po zvětšení prsou tukem však nikoliv. Díky tomu, že tuk lékař aplikuje opravdu pouze drobnou jehlou, zůstanou jen malé jizvičky po vpichu, které se rychle zhojí a stanou se v podstatě neviditelnými.

Rekonvalescence je u tohoto typu zákroku velmi krátká. Kliniku můžete opustit hned druhý den po zákroku a doba celkového hojení nepřesahuje zpravidla dva týdny. Nosit nemusíte ani nepohodlné stahovací prádlo. Díky tomu, že je tělo operací zatížené zcela minimálně, zotavení se ze zákroku je skutečně rychlé.

Zvažujete, která z metod zvětšení prsou je pro vás vhodnější? Domluvte si nejprve konzultaci s lékařem. S ním proberete své představy i váš zdravotní stav a společně určitě dojdete k uspokojivému závěru a nejlepšímu typu zákroku.

 

Více informací najdete na http://www.brandeisclinic.cz/zvetseni-prsou-vlastnim-tukem

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Kolik je 4 + 8 ?
Please leave these two fields as-is: