Složte si svůj obrázek z puzzle

Přemýšlíte nad tím, jak využít volné večery? Sledovat televizi či číst si knihu se vám nechce? Chcete dělat něco, co si budete moci někam pověsit či někomu předat jako dárek? Máte oblíbený obrázek, který chcete nechat zvěčnit na svou zeď? Pak si pořiďte puzzle, zábavu malých i velkých a složte si svůj oblíbený obrázek sami. Skládání puzzle je oblíbená zábava již dlouhou dobu a to téměř na celém světě. Z puzzle se skládají různé obrázky, obrazce i tvary. Vyzkoušet můžete také puzzle s 3D efektem. Je tak jenom na vás, co zvolíte k vašemu skládání.

Procvičení mozku a motoriky

Skládání puzzle je skvělé na procvičování mozku. Proto jej menší děti často ve školkách či školách skládají, aby si procvičili, co kam patří a co kam nepatří. Velmi dobré je puzzle například pro osvojení jemné motoriky. Naučíte se pracovat s opravdu malými částmi, které budete muset někam umístit.

Skvěle se vám zlepší i prostorové vnímání. Zkrátka puzzle má samá pozitiva. A obrázky, které skládáte, mohou být nejrozmanitější. Můžete skládat zvířátka, přírodu, lidi, města, stavby nebo jednoduše nějaké panorama. Panoramatické puzzle je velmi oblíbené. Nejen takovýto obraz z puzzle si můžete pověsit a ozdobit si tak místnost vlastním výrobkem.

Online puzzle

Hledáte krásný motiv, který se vám bude líbit? Který si budete chtít pověsit například do obývacího pokoje? Zároveň, ale nechcete, aby vám puzzle stálo hromadu peněz? Chcete ušetřit, ale i přesto si dopřát krásný motiv?

Nabízíme pravidelné slevy, ze kterých si určitě vyberete online puzzle s krásným motivem, který se vám jistě bude zamlouvat. Na výběr budete mít z několika motivů, které se často mění. Vybrat puzzle si můžete hned z několika variant, několika kusů dílků. Stačí si jen vybrat takové, které budete chtít skládat a máte o zábavu postaráno!

One Response to Složte si svůj obrázek z puzzle

  1. Pro mě je puzzle skoro něco jako hobby :) pořád ho skládám, doma mám už asi 50 obrázku a to jenom poskládané. Myslím, že puzzle je zkrátka to nejlepší jak si rozšiřovat obzor v motorice a fantazii. A ještě dřevěné puzzle to také patří mezi moje nejoblíbenější.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Kolik je 4 + 3 ?
Please leave these two fields as-is: