Odolné notebooky pro náročné ženy

Ne každá žena pracuje v kosmetickém salonu nebo kanceláři a tak jsou mnohé z nás nuceny používat elektroniku i v terénu. Co když ovšem dělat, když běžný notebook na práci v terénu nebo provozu nestačí? Notebooky se nepoužívají pouze v téměř sterilním prostředí domácností, kanceláří či škol. Jsou potřebné i v terénu a často v extrémních podmínkách. Odolné notebooky využívá zejména armáda, ale i různé záchranné systémy, námořní plavba, kde působí slané prostředí, báňské záchranné služby, které se musejí vyrovnat s prachem, otřesy nebo i pádem notebooku.

Zejména armáda potřebuje odolné notebooky a odolné tablety, které vydrží enormní zatížení cvičení simulujících bojová zatížení, ale i skutečné bojové podmínky například při různých zahraničních misích. Většinou se jedná o velmi horká prostředí pouští, kde působí nejen spalující vedro, ale i všudepřítomný jemný písek. Zrovna tak ovšem musí odolné tablety bez problémů fungovat i v oblastech věčného ledu, kde je nesmí poškodit ani sebevětší mráz.

Všechny extrémní podmínky vydrží velice odolné notebooky a tablety značky Durabook. Jsou konstruovány tak, aby odolávaly velkým výkyvům teplot, otřesům, padům z výšek až do dvou metrů a dalším extrémům, které jsou běžné například v tajných vojenských misích, nebo přímo uprostřed válečných zón. Další jejich vlastností je neprůstřelnost, odolnost nejen vůči nárazům, prachu, dešti, ale i vůči výbuchům.

Jejich konstrukce odpovídá i požadavkům na spárování s helikoptérou a na bezdrátové připojení. Odolné notebooky a tablety Durabook splňují veškeré nároky na odolnost vnější schránky proti jakémukoliv poškození, takže jejich uživatelé nemusí mít žádné obavy o jejich provozuschopnost v jakýchkoliv podmínkách.

Jelikož mají notebooky Durabook podstatně delší výdrž než běžné notebooky a tablety, jsou vhodné i pro jiné obory, které je potřebují využívat v náročných venkovních podmínkách. Zejména zemědělci velice oceňují nízké provozní náklady, dlouhou výdrž a vysokou odolnost vůči všem přírodním nástrahám i vůči korozi. Odolné notebooky a tablety značky Durabook jsou profesionální pomocníci do jakýchkoliv extrémních podmínek a lze jich všestranně využívat ve všech provozních režimech.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Kolik je 3 + 12 ?
Please leave these two fields as-is: