Chcete se zbavit brýlí? Víme, jak na to

Každý, kdo je nucen nosit brýle, potvrdí, jak je to nepohodlné. Při změně teplot se brýle orosí, při dešti ulpívají na sklech kapky a to vždy vyžaduje sundání a čištění brýlí. Zvláště ženám jsou brýle často na obtíž, neboť mají obavu, že jim nesluší, že v nich vypadají přísně nebo jim kazí jejich visáž.

Když k tomu připočtou poměrně vysoké ceny brýlových obrouček, které navíc podléhají častým módním změnám, je nasnadě, že většina žen touží po tom, aby se brýlí zbavila. Jednou z možností jsou oční kontaktní čočky, které nejsou vidět. Ovšem i to sebou nese různé obtíže, vyžaduje to stálou péči o čočky, jejich nasazování, vyjímání a ukládání. Navíc není každé ženě příjemné jejich nošení. Daleko elegantnější metodou, jak se brýlí zbavit, je podstoupení laserové operace.

Bezbolestná operace, která změní celý život

Nemusíte mít žádné obavy, že by šlo o bolestivý a komplikovaný zákrok. Naopak se jedná o velice rychlou a bezbolestnou záležitost, kdy vám pomocí laseru upraví zrak natolik, že se navždy zbavíte nepříjemností spojených s nošením brýlí.

Unikátní operaci provádí oční klinika Ziris centrum, což je moderní soukromé zařízení vzniklé rozšířením očního oddělení vsetínské nemocnice. Ziris centrum dnes patří mezi nejšpičkovější zařízení tohoto druhu, zejména díky unikátnímu přístroji, kterým je 6D laser Schwind Amaris 750C. Jedinečnost této operace spočívá v tom, že vlastní zákrok trvá pouze několik vteřin a je naprosto bezbolestný. Každé ženě, která je závislá na brýlích, tato metoda naprosto změní život, neboť jí odpadnou všechny dosavadní starosti s brýlemi. Nemusí přemýšlet, které by ji slušely, ani utrácet za nové obroučky.

Pokud se chcete dozvědět co nejvíce o samotné operaci i další věci související se zrakem, přináší ucelené a zasvěcené informace magazín o zraku. Kromě jiného se zde dočtete i o metodě zvané PresbyMax, kterou se léčí vetchozrakost, neboli odborně presbyopie. Nejedná se o žádnou výjimečnou chorobu, ale o zcela přirozenou postupnou ztrátu pružnosti čočky. Projeví se to špatným zaostřováním, což vadí při čtení drobného písma v návodech ke spotřebičům či potravinám, ale při práci s počítačem nebo při sledování televize.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Kolik je 5 + 2 ?
Please leave these two fields as-is: