Péče o tělo od Conceptu

Každý si přeje dobře vypadat a dobře se cítit. Péči o tělo a vlasy vám ulehčí chytří pomocníci od značky Concept. A protože i oni dobře vypadají, bude díky nim vaše koupelna hezčí.

 

Žehlička na vlasy VZ 1320 a vysoušeč vlasů VV 5720

Žehlička na vlasy i fén značky Concept hravě pomohou se stylingem účesu. Žehlička na vlasy Concept VZ 1320 se velmi rychle zahřeje a její 2,2 cm široké desky s keramickým povrchem dodají vlasům hedvábný intenzivní lesk. Má elektrickou regulaci teploty (150 až 230 stupňů) s LED displejem, 2 tlačítka pro přesné nastavení teploty a třímetrový přívodní kabel.

Vysoušeč vlasů VV 5720 předvede profesionální výsledky od vysoušení a formování vlasů až po samotnou fixaci účesu. Má 2 rychlosti proudění vzduchu, 3 stupně nastavení teploty vzduchu a snadno čistitelnou ochrannou mřížku proti zachytávání vlasů. Umožňuje také studený šok COOL pro lepší fixaci účesu. Přívodní kabel je 1,8 metru dlouhý a fén má i závěsný kroužek a bezpečnostní termostat. Oba spotřebiče se vyrábí ve třech svěžích barevných provedeních.

Cena: VZ 1320 – 599 Kč. VV5720 – 599 Kč

 

 

Masážní vana s pedikúrou MV 7140

Díky 336 masážním bodům, 4 masážním válečkům a funkcí dohřívání vody zvládne masáž unavených nohou v pohodlí domova. Má 3 provozní funkce pro zlepšení prokrvení pokožky a krevního oběhu v oblasti chodidel – masáž, infračervené světlo a vzduchové bublinky. Vana vyniká i velmi bohatou výbavou pro pedikúru, která obsahuje pemzu, masážní kartáček a masážní kuličkový nástavec. Vybavena je i praktickým označením výšky hladiny vody, okrajem pro snadné vylévání vody a protiskluzovými nožičkami.

Cena: 999 Kč

 

Zastřihovací set Concept ZA 7020

Nabízí veškeré funkce pro téměř profesionální stříhání, holení a úpravu nechtěných chloupků, se kterými se můžete diskrétně vypořádat v domácím prostředí. Přístroj vydrží na jedno nabití až 45 minut nepřetržitého provozu. Bohaté příslušenství nabízí dva nástavce pro střih vlasů, čtyřpolohovací nástavec pro úpravu vousů a zastřihovač na nosní a ušní chloupky.

Cena: 699 Kč

 

Kulmofén KF 1310

Atraktivní barevné provedení s 2 rychlostmi, 3 stupni teploty a možností výměny kartáče na dva průměry (20 a 10 mm), to je barevný kulmokartáč od Conceptu. Má i praktické závěsné očko a přívodní kabel, který lze otáčet o 360 stupňů.

Cena: 399 Kč

 

Všechny produkty lze koupit na www.my-concept.cz

 

O značce Concept

Společnost ELKO Valenta a její značka Concept se řadí mezi přední výrobce a dodavatele domácích elektrospotřebičů v České republice, na Slovensku a v Polsku. Hlavními prioritami české značky Concept jsou vysoká technická kvalita produktů, moderní design a rychlý servis. Díky dlouhodobým odborným zkušenostem vyvinula společnost ELKO Valenta vlastní komplexní soubor pravidel, tzv. Concept Quality Control System dohlížející na vysokou kvalitu všech produktů.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Kolik je 5 + 12 ?
Please leave these two fields as-is: