Retro Music Hall: pražský koncert zpěváka Kamila Střihavky a jeho kapely LEADERS!

Rok se s rokem sešel a zpěvák Kamil Střihavka tradičně vystoupí se svou kapelou LEADERS! v úterý 19. listopadu od 20:00 hod. v pražském klubu Retro Music Hall (Francouzská 4, Praha 2). Jedná se o jediný letošní samostatný pražský koncert Kamila Střihavky, exkluzívně konající se každoročně na podzim právě v Retru, který přinese jako obvykle průřez Kamilovou dosavadní kariérou. Zpěvák chystá pro své příznivce také překvapení, kterým bude… Ale to by nebylo překvapením a tak si nenechte určitě tento koncert ujít.

Návštěvníci koncertu se mohou těšit na hity legendárních BSP, No Guitars i ostatních projektů, ve kterých Kamil působil, včetně skladby „Jak ze sna procitám“ z muzikálu Jesus Christ Superstar. V koncertním repertoáru nebudou chybět ani skladby legendární skupiny BSP.

Zatím poslední řadové rockové album interpreta vyšlo pod názvem „365“ v říjnu 2008. Kamil Střihavka je nejen autorem všech skladeb na albu, ale zároveň i jeho producentem. Interpret následně v roce 2009, vydal 2CD „Best Of/20 let na scéně“, kde je zmapována jeho dosavadní dvacetiletá kariéra.

KAMIL STŘIHAVKA & LEADERS! hrají ve složení:

Kamil Střihavka (zpěv), Petr Henych (kytara), Martin Ivan (baskytara), Štěpán Eliáš (klávesy), Lukáš Pavlík (bicí), Tereza Hálová (vokály) a Tereza Rajnincová (vokály).

VSTUPENKY NA KONCERT lze zakoupit v síti TICKETSTREAM:

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Kolik je 6 + 2 ?
Please leave these two fields as-is: