Lucia Šoralová připravuje výjimečný koncert s Lenkou Dusilovou a Michalem Horáčkem

Lucia Šoralová, která nedávno vydala ve spolupráci s Michalem Horáčkem kritiky velmi ceněnou desku „O lásce, cti a kuráži“, v těchto dnech koncertuje po celé České republice. V rámci tohoto koncertního turné Lucia vystoupí se skupinou La Alma i na své domovské scéně – v pražském divadle Kalich 4. listopadu.

Písně z alba „O lásce, cti a kuráži“, a nejen ty, představí Lucia na svých koncertech, kde jí doprovází její kapela La Alma, která nedávno vyměnila pianistu. Novým členem se stal mladý a výjimečný Jan Steinsdörfer, který mimo jiné hraje třeba s Ewou Farnou.

Na přelomu října a listopadu vychází dlouho očekávané album Michala Horáčka „Český kalendář“, pro který Lucia zkomponovala tři skladby. Dvě zpívá na albu velmi sugestivně a osobitě Michael Kocáb a píseň „S díky“ Karlu Škrétovi nazpívala Lenka Dusilová, která bude spolu s Michalem Horáčkem hostem pražského koncertu.

Na jaře se Lucie chystá také do klubů po moravských městech.

Turné Lucie Šoralové má následující program:

23.10. Mělník/Masyrykův kulturní dům

30.10. Děčín/La Garage Noir

4.11. Praha/Divadlo Kalich – hosté Michal Horáček a Lenka Dusilová

5.11. Roudnice nad Labem/KD

20.12. Brno/Cafe Gracian

 

Vstupenky jsou v prodeji v síti Ticketportal a na www.ticketportal.cz.

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Kolik je 10 + 15 ?
Please leave these two fields as-is: