Simona Krainová: Už po prvním castingu mám několik tipů na nové hvězdy modelingu

Modelingová soutěž určená dívkám 13 – 19 let „Czechoslovak TopModel“ se o uplynulém víkendu dostala do své nejdůležitější části. Celý tým agentury Czechoslovak Models v čele s ředitelkou projektu Simonou Krainovou odstartoval šňůru celkem 11 castingů po Česku a Slovensku.

„Jsem nadšená, Bratislava nezklamala,“ hodnotí po první zastávce na Slovensku Simona Krainová. „Slovenské dívky jsou krásné – jak jsem předpokládala, laťka je od počátku vysoko. A těším se samozřejmě na další města,“ dodává. Soutěžní castingy pokračují 24. září v Hradci Králové, následuje o dva dny později Jihlava a v říjnu tým porotců dorazí do dalších měst. „Pokud se holky nestihly přihlásit online, ať za námi přijdou rovnou na casting. Na všechny se těšíme,“ doplňuje Simona Krainová. Dívky, které uspějí a dostanou se až do finále, získají nejen

zázemí jedné z našich největších a nejstarších modelingových agentur, ale bojovat můžou třeba o byt v luxusní rezidenci v Praze Vinohradech nebo hodinky osázené 86 diamanty.

„Největší devizou naší soutěže je ovšem šance na zahraniční kariéru pro každou z nich. Na finále jsme pozvali zástupce nejprestižnějších agentur z celého světa, takže příležitost zaujmout bude mít každá z top dvanáctky,“ uvedla ředitelka soutěže na závěr.

Foto: Sabina Trojanová

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Kolik je 6 + 10 ?
Please leave these two fields as-is: