ARTDECO představuje aplikační tužku Eye Designer – inovativní variantu klasických očních stínů

Toužíte po precizně nalíčených očích – takových, jaké vídáte na stránkách módních magazínů? Nedaří se Vám oční stín nanášet pouze tam, kam potřebujete? Rozsypávají se Vám práškové stíny v kosmetické taštičce? Seznamte se s produktem pro přesné líčení Eye Designer od značky ARTDECO, který je úžasnou inovativní variantou klasických očních stínů.

V čem je Eye Designer tak jedinečný? Tajemství spočívá v oboustranné aplikační tužce s vyměnitelnou náplní pudrového očního stínu, který díky široké paletě barev a praktickému balení můžete měnit dle libosti i aktuálních trendů. Už se nemusíte obávat rozmazaných ani usazených částeček barvy kolem očí. Díky dvěma integrovaným aplikátorům nanášíte oční stín přesně tam, kam chcete a vždy dosáhnete dokonalého vzhledu.

Barevné náplně Eye Designer Refill se dají libovolně kombinovat, takže máte u sebe vždy barvy dle vlastní preference. Bohatě pigmentované a voděodolné složení zaručuje dlouhotrvající a bezchybný vzhled po celý den. Každá žena jistě ocení nejen rychlou a přesnou aplikaci, ale hlavně praktické kompaktní provedení, které se vejde do každé kosmetické taštičky či malé kabelky a je tedy ideální i na cesty nebo večírek. Klasické oční stíny se často rozlámou nebo rozsypou, čemuž se s očními stíny ve formě pera vyhnete díky kvalitnímu nerozbitnému obalu.

Použití je velmi snadné: Z oboustranné tužky sejmete ochranný uzávěr, sejmete víčko z náplně a našroubujete náplň na tužku. Náplně můžete libovolně měnit. Pro dosažení dokonalého barevného výsledku pravidelně čistěte aplikátor.

Cena Eye Designer Applicator včetně vyměnitelné pudrové náplně: 289 Kč

Cena samostatné náplně Eye Designer Refill: 259 Kč

Zakoupíte na e-shopu ARTDECO:

http://www.artdecoshop.cz/aplikator-ocnich-stinu-eye-designer-applicator-1

http://www.artdecoshop.cz/vymenitelna-napln-pudroveho-ocniho-stinu-eye-designer-refill-1

 

O značce ARTDECO

Úspěšná německá značka ARTDECO reprezentuje kvalitní a vysoce profesionální kosmetiku za dostupné ceny. Její portfolio zahrnuje kompletní řadu produktů z oblasti inovativní a exkluzivní dekorativní kosmetiky určenou pro dokonalé nalíčení. Hlavní vizí značky je nepřetržitý zájem o individuální přání a potřeby všech žen v kombinaci s nekompromisní kvalitou. Díky tomuto faktu jsou produkty této značky velmi oblíbené na západoevropských trzích. Produkty značky ARTDECO ocení především sofistikované zákaznice – představují skvělou alternativu k těm nejexkluzivnějším světovým značkám, neboť nabízejí srovnatelnou kvalitu za neporovnatelně příjemnější cenu.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Kolik je 5 + 14 ?
Please leave these two fields as-is: