Legendární remoska® přichází s inovativní designovou novinkou!

Každý z nás se jistě někdy v životě setkal se starou dobrou Remoskou®. Mladší generace mívají nejčastěji spojenou tuto „vychytávku“ se svými prarodiči. To už ale dávno neplatí. Nyní by však měly zpozornět i mladší ročníky! Remoska® přichází na trh s inovativní novinkou, která podléhá nejnovějším moderním trendům a díky svým vlastnostem vynikne i v malé designové kuchyni nejednoho nadějného kuchaře.

Tradiční česká pečící mísa jde s dobou! Aktuálně je uvedena na trh zcela inovovaná pečící mísa. Nová Remoska® ještě více posílila své tradiční přednosti – vysokou kvalitu pečení, jednoduchou obsluhu, úsporný režim a jako bonus přidala moderní design. Pečící mísa disponuje zcela novým víkem, které peče celou svoji plochou, tím je zaručeno rovnoměrné propečení pokrmu za mnohem nižší spotřeby energie, a to pouhých 400 W. Další změnou je nové provedení systému podstavce, zajišťující větší stabilitu. Vylepšeny byly také úchyty, které nyní zaručí snadnější manipulování.

Pokrokovou Remosku® ocení díky svým vlastnostem například rodiny s omezeným prostorem v kuchyni, mladé páry zařizující si své hnízdečko lásky nebo studenti na kolejích. Omezovat se nemusíte ani na dovolené nebo na chatě, jednoduše si ji přibalte s sebou a vychutnávejte si skvělé jídlo i v těchto dnech. Tato novinka je skvělý pomocník pro zkušené kuchaře i pro úplné začátečníky. Připravena je na vše a zvládne nepřeberné množství pokrmů, při kterých nepotřebujete využívat celé vybavení kuchyně. Tato geniální mísa umí péct, zapékat, dusit, smažit, grilovat, ohřívat rozmrazovat či rozpékat. Není pokrm, který byste v ní nezvládli! Kulinářské zázraky z pečící mísy navíc krásně voní, jsou šťavnaté, měkké a zachovávají si svoji biologickou hodnotu. Důležitým a velmi příznivým aspektem, v dnešní době vysokých cen energií, je její nízká spotřeba. Úspora energie je oproti klasické troubě až pětinásobná! Koupí této vychytávky navíc určitě nezruinujete svůj rodinný rozpočet, její doporučená prodejní cena je 3 000 Kč.

Elektrická pečící mísa REMOSKA® je na našem trhu dobře známá a velmi oblíbená. Začala se vyrábět kolem roku 1957 a brzy si našla velkou oblibu v českých domácnostech pro svoji univerzálnost přípravy všech druhů jídel, dlouhou životnost a nenáročnou obsluhu a údržbu. V oblibě ji měla nejen starší generace našich maminek a babiček, které na její služby nedají dopustit. Díky své všestrannosti, ceně i výrazně nižší spotřebě energie získává nové příznivce i v moderní době. Je upřednostňována oproti klasickým troubám i dalším výdobytkům na poli aktuálních kuchyňských elektrospotřebičů.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Kolik je 3 + 6 ?
Please leave these two fields as-is: