Vybíráme spodní prádlo

Mnoho lidí si může myslet že spodní prádlo je jen funkční záležitostí, že nosí především z hygienických důvodů. To je ale chybné uvažování. Některé kousky spodního prádla jsou přece už téměř mistrovskými kousky, které esteticky velice lahodí oku. To ale samozřejmě není všechno. Vybírat dámské prádlo znamená brát ohledy na mnohem více faktorů, než je jen design nebo funkční stránka.

O užitkovosti prádla samozřejmě není pochyb. Dokáže totiž zakrýt mnohé tělesné nedostatky nebo je alespoň upravit, může být komfortní, praktické na sport. Proto se také rozlišují různé typy. Pro aktivní ženy má smysl kupovat hlavně pohodlné prádlo, ideálně třeba bezešvé, které nikde netlačí, neškrtí, neškrábe. Takové je perfektní právě na cvičení a sporty, ale také na turistiku. Na druhou stranu je tu také luxusní spodní prádlo, které si rády kupujeme jen tak pro radost, a s kterým se nám zase o něco zvedne sebevědomí a připadáme si v něm sexy. Patří sem především push-up podprsenky, které dokážou přímo kouzelně vytvarovat dekolt, korzety, tanga a luxusní krajkové nohavičkové kalhotky. Jsou to prostě ty lechtivější kousky prádélka, za které utratíme trochu více peněz, než by bylo nutno. Bez alespoň několika podobných hříchů se ale žádná žena neobejde. Záleží hodně na vkusu každé z nás. Z bohatých nabídek obchodů se dají vybírat hodně zdobené krajkové kousky, ale také decentnější prádlo.

Vhodné je ale rozlišovat dámské prádlo na běžné denní nošení a prádlo na zvláštní příležitosti. Každodenní shon si totiž zaslouží hlavně pohodlí a prodyšné materiály, jako je bavlna. Ty jsou totiž ideální pro naše intimní partie, zatímco luxusnější a hlavně trochu dráždivější kousky bývají z jiných často syntetických materiálů. Při výběru proto mějte na paměti, pro jaký účel prádlo kupujete. Jestli ho budete nosit do fitcentra, do práce a na běhání po obchodech a úřadech, nebo v něm chcete znovu rozdmýchávat vášeň s partnerem.

One Response to Vybíráme spodní prádlo

  1. Líbí se mi článek jak vybrat krásné spodní prádlo. Hezky napsané a inspirující. Článek se mi velmi líbí a povedl se. Díky

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Kolik je 13 + 8 ?
Please leave these two fields as-is: