Největší Svatební veletrh začíná

Už potřinácté se v Diplomat Hotelu Prague koná SVATEBNÍ VELETRH, největší přehlídka trendů ve svatebním průmyslu v České republice. V průběhu třídenního Svatebního veletrhu téměř stovka vystavovatelů představí nejžhavější novinky a tipy pro budoucí ženichy a nevěsty, připraveny budou i Cooking Shows, módí přehlídky nebo ukázky vlasového stylingu a svatebního líčení. Program ještě doplní hudební a taneční vystoupení. Svatební veletrh se koná od pátku 8. února do neděle 10. února 2013 v Diplomat Hotelu Prague. Průvodkyní po celou dobu veletrhu bude již tradičně moderátorka Markéta Mayerová.

Svatební veletrh otevře své brány v pátek 8. února v 16 hodin a až do nedělního odpoledne 10. února se na 2 000 m2 představí téměř stovka vystavovatelů, kterou navštíví zhruba 5 000 lidí. Veletrh probíhá v konferenčních prostorech Diplomat Hotelu Prague. Vystavovatelé představí nejaktuálnější novinky svatebního průmyslu – květiny, doplňky, dekorace, ale také make-up, trendy účesy a samozřejmě pro nevěsty a ženichy svatební šaty a obleky. Svatební veletrh nabízí kromě bohatého programu a krásných zážitků, také užitečné kontakty, rady a nápady jak si uspořádat svatbu podle svých představ.

Součástí veletrhu bude každý den připraveno několik módních přehlídek a taneční vystoupení, a podíváme se také do tajů svatební kuchyně. „Velmi důležitou součástí svatby je menu – láska přece prochází žaludkem. A u svatby to platí dvojnásob. Jinak dokonalou svatbu dokáže nevyvážené menu doslova srazit na kolena a z luxusního zážitku se stane oběd ve firemní kantýně,“ upozorňuje Vladimír Kovařič, ředitel kuchyně Diplomat Hotelu Prague. „Je důležité, aby menu splňovalo několik aspektů, a to nejen z pohledu tradic, ale také trendů a národnosti svatebčanů. Své tipy na to nejlepší svatební menu osobně představím v sobotní a nedělním programu Svatebního veletrhu v Diplomat Hotelu Prague,“ doplnil Vladimír Kovařič. Vedle něj představí ukázky své práce i další šéfkuchaři hotelů VI Hotels & Resorts.

VI Hotels & Resorts představí také své hotely, které jsou oblíbeným místem svateb: Le Palais Hotel Prague, Palace Hotel Praha, Diplomat Hotel Prague, Castellani Parkohotel Salzburg (Rakousko) Amber Baltic Hotel Miedzyzdroje (Polsko) Bristol Hotel Opatija (Chorvatsko) Hotel Loipersdorf Spa & Conference (Rakousko)

Otevírací doba veletrhu:

Pátek 8. února: 16:00 – 20:00

Sobota 9. února: 10:00 – 18:00

Neděle 10. února: 10:00 – 15:00

Vstupné: 50 Kč

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Kolik je 11 + 8 ?
Please leave these two fields as-is: