Zapomeňte na bolest paty

Únava nohou, patní ostruha, deformity nebo vážnější potíže, jako je Plantární fasciitis, Bursitida. To vše způsobuje bolestivou chůzi. Trpí chodidlo a hlavně pata. Nevíte co s tím?

Vyzkoušejte tzv. „duální“ silikonové podpatěnky, které jsou speciálně navrženy tak, aby pomáhaly lidem, kteří trpí bolestmi paty, ať už z jakéhokoliv důvodu. Skládají se ze dvou částí. Každá část má jinou hustotu. Vnitřní, vyndávací, je měkčí. Podpatěnky poskytují maximální podporu při chůzi a tlumení nárazů. Jsou hypoalergenní a dermatologicky vyzkoušené. Poskytují výbornou flexibilitu odpovídající požadavkům dolních končetin. Podpatěnky jsou všeobecně uznávány a přijímány lékařskou komunitou. Gel i silikon dává patám ochranu, poskytuje vynikající tlumení nárazů a snižují bolesti paty a celkově nohou, při chůzi.

Tyto podpatěnky jsou velice měkké, a s vyndávací prostřední částí. Tudíž mají i dvojí způsob použití.

S prostřední části – kdy dochází k úlevě a celkovému odpružení po celé ploše paty anebo s vyndáním prostřední části, kdy se bolestivé místo na patě v podstatě nedotýká vnitřku boty a chůze je o to komfortnější.

V současné době jsou na trhu i gelové podpatěnky , které mají rovněž variabilní použití. Můžete je také přemísťovat z jednoho druhu obuvi do druhého.

Více informací se dočtete na stránkách ulevapronohy.cz

 

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Kolik je 6 + 10 ?
Please leave these two fields as-is: