Nechtějí vaše děti jíst ovoce a zeleninu? Dejte jim ji ochutnat v podobě, kterou si zamilují

Pro zdravý vývoj organismu bychom měli sníst  2 až 3 porce čerstvého ovoce a zeleniny denně, přičemž u dětí platí toto pravidlo dvojnásob. Co když ale vaše dítě vybírá zeleninu i z polévky a ovoce do něj dostanete jen jako příchuť ve zmrzlině? Než začnete nakupovat vitamíny ve formě tabletek, vyzkoušejte ovoce a zeleninu v jejich nejautentičtější podobě prostřednictvím ovocných a zeleninových šťáv, které si děti zamilují!

Pouze 100% ovoce a zelenina

Abyste mohli svým dětem dopřát čerstvé šťávy z ovoce a zeleniny, nemusíte investovat do drahých a neskladných odšťavňovačů. Vitaminátor nabízí nepřeberné množství kombinací 100% ovocných a zeleninových moštů, které jsou na rozdíl od většiny džusů husté a absolutně neředěné. Obsahují tak kromě vitamínů i spoustu zdraví prospěšné vlákniny. Ve Vitaminátoru naopak nenajdete žádná barviva, přidané cukry ani konzervanty – jen čerstvou ovocnou či zeleninovou šťávu, která si díky balení bag-in-box zachovává maximálně dlouhou trvanlivost. Vitaminátor je balen v plastovém vaku se speciálním ventilem bez přístupu vzduchu a pro lepší manipulaci umístěn v kartonové krabici, ze které se prostřednictvím ventilu mošt čepuje. K dostání je 2litrové, 3litrové a 5litrové balení Vitaminátoru.

Pitný režim do školy

Dětem chutnají především sladké druhy Vitaminátoru – jablko-malina, jablko-jahoda, jablko-hruška a jablko-mrkev. Pitím ovocného nebo zeleninového moštu dítě přijme vitamíny, důležité minerální látky, vlákninu a ani mu nebude vadit, že pije něco zdravého. Mošt je také vhodnou alternativou pitného režimu ve škole. Zkuste svému školákovi dát mošt do školy, klidně i ředěný vodou – stále bude zdravý a chuťově skvělý.

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Kolik je 15 + 10 ?
Please leave these two fields as-is: