Vykročte do Nového roku bez bolesti!

FLUID – terapeutické masážní vložky s tekutým glycerinem

Dopis spokojené zákaznice

Minulý týden jsem objevila vaše stránky ulevapronohy.cz. Až na nich jsem zjistila, jaký problém nohou mám. Měla jsem oboustrannou zlomeninu kotníku a od rehabilitací jsem při chůzi začala trpět Mortonovým syndromem .

V lékárnách jsem kupovala různé druhy vložek do bot. Prakticky nezabíraly. Proto jsem se rozhodla vyzkoušet Vaše gelové vložky FLUID se zárukou  vrácení peněz.

Dělám na poště doručovatelku a denně nachodím 7km. A jsem ráda, že jsem objevila Vaše gelové vložky, které mi pomohly. Proto Vám píši a chci Vám poděkovat, že někdo prodává vložky do bot které fungují….

Naší zákaznici, paní Monice z Uničova vložky pomohly. To jsme rádi. A pokud máte i Vy stejný nebo podobný zážitek, bolí Vás nohy, chodidla a už nevíte, jak dál, přečtěte si více o našich masážních vložkách Fluid, které poskytují svou jedinečnou funkcí pohodlí a cílenou léčbu celému chodidlu.

Jak to?

Tekutá náplň masážních vložek obsahuje glycerin v přesně kalibrovaném objemu tak, aby byl zajištěn co největší přínos pro tvar Vaší klenby. Tato vložka pomáhá zvýšit krevní tok do bolestivé oblasti a poskytuje odpružení pro snížení bolesti. Během každého kroku, pata a bříška prstů přicházejí do kontaktu se stélkou. Tento tlak vytláčí kapalinu do nejvyšší nepodporované oblasti klenby a jemně, ale pevně ji tlačí vzhůru do zdravého, přirozeného tvaru. Zvýšená cirkulace krve a podpora klenby zajišťuje trvalou a přírodní léčbu.

Vložka tak snižuje nárazy působící během chůze, či tlak při dlouhém stání, což působí pozitivně na nohy a páteř. Glycerin, který má mnohem větší dynamickou viskozitu než voda je tudíž husté konzistence, což znamená, že se pomaleji přelévá mezi přední a zadní částí vložky. Pomalejší pohyb vytváří hlubší masáž, a proto je chůze na těchto vložkách velmi pohodlná, komfortní, účinná, léčebná a relaxační zároveň.

Glycerinové vložky mohou výrazně snížit tlak na chodidlo a ve své podstatě dodává pocit, že „noha plave“.

Tyto vložky uvítají lidé, kteří pracují ve stoje a dlouho chodí po tvrdých plochách, např. betonu a pociťují na konci takového pracovního dne velkou únavu nohou. Glycerinové vložky umožňují uživateli, aby po takovémto dlouhém dni v práci neměli unavené nohy. Kombinace odpružení, masáže a redukce tlaku na chodidla, působí právě i proti „těžkým“ unaveným nohám. Dále působí příznivě na bolesti chodidel způsobené nějakou deformitou, či onemocněním.

Vykročte do Nového roku bez bolesti!

Více se dočtete na stránkách ulevapronohy.czHledali jste:
vlozky fluid (1)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Kolik je 13 + 15 ?
Please leave these two fields as-is: