Vykročte do Nového roku bez bolesti!

FLUID – terapeutické masážní vložky s tekutým glycerinem

Dopis spokojené zákaznice

Minulý týden jsem objevila vaše stránky ulevapronohy.cz. Až na nich jsem zjistila, jaký problém nohou mám. Měla jsem oboustrannou zlomeninu kotníku a od rehabilitací jsem při chůzi začala trpět Mortonovým syndromem .

V lékárnách jsem kupovala různé druhy vložek do bot. Prakticky nezabíraly. Proto jsem se rozhodla vyzkoušet Vaše gelové vložky FLUID se zárukou  vrácení peněz.

Dělám na poště doručovatelku a denně nachodím 7km. A jsem ráda, že jsem objevila Vaše gelové vložky, které mi pomohly. Proto Vám píši a chci Vám poděkovat, že někdo prodává vložky do bot které fungují….

Naší zákaznici, paní Monice z Uničova vložky pomohly. To jsme rádi. A pokud máte i Vy stejný nebo podobný zážitek, bolí Vás nohy, chodidla a už nevíte, jak dál, přečtěte si více o našich masážních vložkách Fluid, které poskytují svou jedinečnou funkcí pohodlí a cílenou léčbu celému chodidlu.

Jak to?

Tekutá náplň masážních vložek obsahuje glycerin v přesně kalibrovaném objemu tak, aby byl zajištěn co největší přínos pro tvar Vaší klenby. Tato vložka pomáhá zvýšit krevní tok do bolestivé oblasti a poskytuje odpružení pro snížení bolesti. Během každého kroku, pata a bříška prstů přicházejí do kontaktu se stélkou. Tento tlak vytláčí kapalinu do nejvyšší nepodporované oblasti klenby a jemně, ale pevně ji tlačí vzhůru do zdravého, přirozeného tvaru. Zvýšená cirkulace krve a podpora klenby zajišťuje trvalou a přírodní léčbu.

Vložka tak snižuje nárazy působící během chůze, či tlak při dlouhém stání, což působí pozitivně na nohy a páteř. Glycerin, který má mnohem větší dynamickou viskozitu než voda je tudíž husté konzistence, což znamená, že se pomaleji přelévá mezi přední a zadní částí vložky. Pomalejší pohyb vytváří hlubší masáž, a proto je chůze na těchto vložkách velmi pohodlná, komfortní, účinná, léčebná a relaxační zároveň.

Glycerinové vložky mohou výrazně snížit tlak na chodidlo a ve své podstatě dodává pocit, že „noha plave“.

Tyto vložky uvítají lidé, kteří pracují ve stoje a dlouho chodí po tvrdých plochách, např. betonu a pociťují na konci takového pracovního dne velkou únavu nohou. Glycerinové vložky umožňují uživateli, aby po takovémto dlouhém dni v práci neměli unavené nohy. Kombinace odpružení, masáže a redukce tlaku na chodidla, působí právě i proti „těžkým“ unaveným nohám. Dále působí příznivě na bolesti chodidel způsobené nějakou deformitou, či onemocněním.

Vykročte do Nového roku bez bolesti!

Více se dočtete na stránkách ulevapronohy.cz

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Kolik je 14 + 11 ?
Please leave these two fields as-is: