Celeste Buckingham oblékne na sobotní Slavíky Chatty

Tři outfitty od české značky Chatty návrhářského dua Radka Sirková – Anna Tušková oblékne během zítřejšího slavnostního předávání cen Český slavík Mattoni ve Státní opeře Praha mladá slovenská zpěvačka Celeste Buckingham.

„Všechny tři outfity vychází z osobnosti Celeste. Jsou sebevědomé, jedinečné, mladistvé a kombinují její oblíbenou černou barvu. Snažily jsme se podtrhnout Celestinu postavu v jednoduchých siluetách, které jsou sexy, ale nesnaží se prvoplánově provokovat“, popisuje outfity jedna z autorek, Radka Sirková.

Společně začaly Radka Sirková a Anna Tušková tvořit už v roce 2005. Jejich cestu provází denim v různých podobách. Na začátku se věnovaly především elegantnímu streetwearu, kterému dominovaly kvalitní džíny výrazných a propracovaných střihů. Během posledních čtyř let se však nápadně posunuly a zaměřily se především na dospělou, městskou ženu, která je odvážná, ráda experimentuje a upřednostňuje jedinečnost a originalitu. Kromě denimu kombinují i další materiály jako krajku, hedvábí, kůži nebo brokát. Za svou tvorbu byly i několikrát oceněny – třikrát získaly nominaci na cenu Módní designér roku v rámci Czech Grand Design. Pravidelně se pak dostávají do nejužšího výběru v kategorii Nejlepší módní přehlídka na domácím Designbloku. Tvaří značky Chatty je od roku 2011 herečka Martha Issová. V poslední době se Chatty starají i o šatník slovenské zpěvačky Celeste Buckingham. Od září 2012 tvoří v novém showroomu v Haštalské 21 v Praze.Hledali jste:
celeste buckingham slavik (23)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Kolik je 14 + 3 ?
Please leave these two fields as-is: