Vybíráme spodní prádlo

Spodní prádlo a především jeho vhodný výběr si zaslouží velkou pozornost. Věnuje pozornost této oblasti? Podle čeho vybíráte spodní prádlo vy?

Výběr spodního prádla

Spodní prádlo je rozmanité a vyrábí se pro různé příležitosti. I to je třeba vzít v potaz, když si vhodné spodní prádlo vybíráte. Chcete-li kalhotky a podprsenku na denní nošení, je nejdůležitější, aby byly z příjemného nedráždivého materiálu, nikde vás neškrtily, měly vhodnou velikost…Zkrátka, aby vám dobře seděly a celkově jste se v nich cítila dobře.
Jiné spodní prádlo si vyberete na sport. Při jeho výběru více myslete na komfort a snažte se vybírat funkční spodní prádlo. Oblíbené je i bezešvé prádlo. Přinese vám maximální pohodlí.
Vybíráte erotické prádlo? Umělé materiály, kterým se u spodního prádla určenému na celodenní nošení vyhýbáme, v tomto případě nevadí. Nepředpokládá se totiž, že by žena toto spodní prádlo nosila pravidelně a navíc celý den.

Důraz na výběr podprsenky

Vybrat vhodné kalhotky není tak obtížné. Důležité je, aby nikde neškrtily, nebo naopak nepadaly. I kalhotky se vyrábějí v různých druzích, takže sama jistě víte, ve kterých se cítíte nejpohodlněji. Mezi nejrozšířenější druhy kalhotek patří klasické kalhotky, tanga, dámské boxerky, brazilky atd.
Obtížnější je vybrat vhodnou podprsenku. U ní je obtížnější trefit se do správné velikosti. Při určování správné velikosti vždy vycházejte z přesného měření prsou. Rozhodně si neříkejte, že o něco větší či menší podprsenka je v pořádku. Není. Prsa ve velikostně nevhodné podprsence trpí a může docházet k jejich deformaci, ale i k dalším obtížím.
I druhů podprsenek je velké množství. Pro velká prsa se hodí podprsenky s kvalitní opěrou a širšími ramínky. Ženy s menšími prsy ocení podprsenku push-up, která jim vytvoří velmi pěkný dekolt. Dále si jmenujme podprsenky gelové, samodržící, těhotenské, kojenecké atd.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Kolik je 15 + 7 ?
Please leave these two fields as-is: