Z kuchyně výhled na jachtu nebo divoká příroda na dosah = moderní bydlení v Praze

Bydlení jako o dovolené: italský styl, výhlídka na kotvící jachty, komfort. To vše je k dispozici jen na exkluzivních adresách v Praze.

V současné době se nové byty v Praze staví na mnoha lokalitách, ale jen některé projekty jsou opravdu jedinečné, s lidským rozměrem a neopakovatelnou atmosférou.  Mezi ně se řadí především dva právě zabydlované obytné komplexy, pod nimiž je jako autor podepsán architekt Sergio Porcellini. Ano, jsou to nápady zmíněného uznávaného tvůrce projektu Arena Sparta – Podvinný mlýn, které změnily dvě místa v Praze pro nevšední bydlení.

V jedinečné lokalitě v prostorách bývalých loděnic na slepých ramenech Vltavy mezi Karlínem a Libní, sousedící s Thomayerovými sady, se nachází rezidenční projekt DOCK.  Zde můžete najít ke koupi byt, z jehož terasy nebo předzahrádky budete mít výhled na marinu. Kotvící jachty ať již vaše nebo sousedovy každodenně vykreslí atmosféru ne nepodobnou příjemně strávené dovolené. Bez zajímavosti není ani fakt, že tento rezidenční projekt byl nominován odbornou porotou v prestižní soutěži Best of Reality – Nejlepší z realit 2012.  Vybírat z bytů na prodej v Praze je díky tomu zas o něco snazší. Unikátnost rezidence v sousedství mariny Praha je totiž zárukou vynikající investice.

Hledáte nový byt v Praze zalitý sluncem jako ve Středomoří? Zamiřte do Podbaby. Od stanice metra Dejvická tři minuty městskou dopravou, pak krátkou procházkou a jste tam. V klidném prostředí v dosahu Divoké Šárky v jednom směru anebo co by kamenem dohodil od Stromovky v druhém. Co víc si přát pro rodinné bydlení? Připočteme-li pozitiva rezidence Podbaba, ke kterým patří slunné vzdušné byty ve výběru od 53 m2 až po 105 m2 vystavěné s italskou elegancí, doplněné opět o balkony, předzahrádky nebo zimní zahrady, je jasné, že jde o jedinečné bydlení na prominentní adrese s veškerou občanskou vybaveností v dosahu.

Nové byty na prodej v Praze, konkrétně v rezidencích DOCK a Podbaba jsou synonymem současného moderního bydlení v atraktivním prostředí, jež na svém půvabu nikdy neztratí.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Kolik je 10 + 8 ?
Please leave these two fields as-is: