Vyhrajte kuchařský kurz michelinského šéfkuchaře Pavla Pospíšila

V plném proudu je velká podzimní soutěž, ve které mohou návštěvníci portálu Czech Specials vyhrát atraktivní cenu – účast na exkluzivním kuchařském kurzu s michelinským šéfkuchařem Pavlem Pospíšilem. Stačí vyplnit interaktivní dotazník, který bude až do neděle 9. prosince umístěn na webových stránkách http://www.czechspecials.cz. Každý týden čeká na soutěžící jiná soutěžní otázka. Každý týden ze správných odpovědí vylosujeme jednoho výherce.

Kuchařský kurz proběhne 11. prosince od 16 hodin v profesionálním kuchyňském studiu Cocina Rivero v Praze. Jeho téma bude „nový přístup k tradiční české kuchyni“. Pavel Pospíšil totiž účastníky bude inspirovat pro nadcházející Vánoce a ukáže jim, jak zpracovat tradiční českou rybu, tedy kapra, od hlavy až po ocas. Výsledkem bude netradiční štědrovečerní menu z tradičních surovin. Konkrétně se účastníci naučí uvařit rybí polévku, kapra na modro, rybí dort, vánočního kapra a dezert z vánočky.

Cílem soutěže je rozvinutí myšlenky projektu Czech Specials, který se snaží podporovat tradiční českou kuchyni v jejích regionálních podobách a krajových rozdílech. Snahou je také ukázat nový přístup k tradiční české kuchyni, kdy kvalita surovin a jejich zpracování stojí na prvním místě.

„K cestování patří neodmyslitelně gastronomické zážitky. Pokud chceme, aby se k nám turisté rádi vraceli, musíme jim poskytnout kvalitní služby. Proto dlouhodobě rozvíjíme projekt Czech Specials v podobě certifikovaných restaurací, které nabízejí tradiční českou gastronomii,“ okomentoval novou soutěž generální ředitel agentury CzechTourism Rostislav Vondruška .

 

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Kolik je 10 + 15 ?
Please leave these two fields as-is: