Jako hvězdy na Francouzské riviéře propadněte fenoménu zvaný Cannes

 Patříte mezi filmové fanoušky a obdivovatele hvězd? Tak to musíte rozhodně alespoň jednou za život vyrazit do Cannes. V době konání nejslavnějšího filmového festivalu je zde velmi rušno, ale atmosféru Francouzské riviéry, kterou každoročně dýchají vámi obdivovaní herci a režiséři, můžete nasát i kdykoliv jindy. Jedno z nejvyhledávanějších letovisek Francouzské riviéry stojí za návštěvu v podstatě kdykoliv. A filmový palác zde stojí také stále.

Takže vzhůru cestou zvanou Corniche de l’Esterel do Cannes! Dámy nalíčit, obout krásné boty a obléct elegantní šaty, pánové zkuste do košile místo kravaty šátek a promenáda po bulváru La Croisette lemovaným luxusními hotely bude jen vaše. Na procházku se můžete také vydat do historické čtvrti Le Sugeut. Zastavte se cestou i na sklenku vína či šálek kávy. Potěšení pro oko nabídne pohled na celé město z hradního pahorku.

V případě, že v okolí Cannes na Francouzské riviéře plánujete strávit více času, zkuste si udělat malý výlet do úžasného městečka Grasse. To je proslulé výrobou parfémů a s nadsázkou se dá říci, že je Mekkou ve voňavkářském průmyslu. Určitě ženy nějaká vůně okouzlí natolik, že neodolají a malý flakon si odvezou domů. V tento okamžik je dobré připomenout, že by se neměly bránit mámení. Kdykoliv se totiž třeba v sychravých měsících české zimy navoní, přenesou se na Francouzskou riviéru a vzpomínka na hřejivé slunné dny jim dodá energii. To pak ocení jistě i jejich muži. A který z nich by si alespoň ve skrytu duše nepřál, aby se jeho žena alespoň trochu podobala některé z hvězd stříbrného plátna? I když třeba jen vůní.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Kolik je 5 + 9 ?
Please leave these two fields as-is: